Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Hesabınız İnceleme Altında

ogImage.jpg

Binance kullanıcıları tarafından çeşitli sıkıntılarla karşılaşılıyor ve bunlara yönelik gerek canlı destektekten gerekse internet üzerinden çözümler aranıyor. Bu sebeple kısa süre önce yaşadığım ve araştırmalarım sonucu çeşitli çözümler bulduğum Binance Hesabınız İnceleme Altında hatasının çözümünü ve bunun nedenlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Binance Hesabınız İnceleme Altında Nedenleri

- Uzun süre Binance hesabına giriş yapmama (at unut, hatta uygulamayı silip 1-2sne sonra bakarım diyen kullanıcı kesimine hitap eden bölüm)

- Hesabınızda şüpheli bir işlem bulunması

- Alışılmadık para giriş çıkış (Normalde 1-2 bin tl ile oynayan kişinin bir anda milyonluk oynaması gibi)

- Şüpheli referans kazancı

- Müşteri talebi nedeniyle inceleme

Binance Hesabınız İnceleme Altında Çözümleri

- Uzun süre hesabınıza girmediğinizden dolayı oluşan bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ortalama 2 saat içerisinde bu uyarının kalktığını görmeniz büyük ihtimaldir.

- Hesabınızda şüpheli işlem bulunması durumunda sizden doğrulama işlemi talep edilebilir ya da anlı destek ile iletişime geçip sizden istenen belgelerin ulaştırılması istenebilir. Bu işlemlerin tamamlanması sonrası hesabınızdaki bu uyarı kalkacaktır.

- Hesabınızda lışılmadık bir para giriş çıkışı mevcutsa, bu paranın kaynağını sorgulayacaklardır. Bu sebeple de Hesabınız İnceleme Altında uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu uyarıdan kurtulmanın en etkili yolu paranın kaynağını kanıtlar nitelikte belgelerin Binance'ye ulaştırılmasıdır. Aynı zamanda Binance sık sık yaptığı vurguda yerel otoritelerin yasalarına göe işlem yaptıklarını dile getirmiştir. Bu sebeple yerel otoritelerinde onayının alınmasını talep edebilirler. Bunun içinde yetkili makamlar tarafından Binance'ye ulaşılması gerekmektedir (Polis, Jandarma vs.)

- Hesabınızda şüpheli referans kazancı varsa, bu kazançtan bihaber olduğunuzun kanıtlanması talep edilebilir. bazı kullanıcılar kendi adına hesap açıp daha sonra eşini o hesabın referansı yapıp bütün işlemleri eşinin hesabından gerçekleştirerek hem referans kazancı sağlıyor hemde indirimli komisyon oranlarından faydalanmış oluyor. Bu sebeple bu şekilde işlemlerin tespit edilmesi durumunda genelde biraz süründürmekle beraber birkaç gün içerisinde hesabınızın açılabileceğini söyleyebilirim

- Hesabınızda bilginiz dışında gerçekleşen işlemlerle alakalı talep girdiğinizde Binance tarafından hesabınız inceleme altına alınır ve erişiminize müsaade edilmeyebilir. (Bu durumda hesabı incelemeye alınmadan süreci yönetilenlerde mevcuttur) İnceleme tamamlandığında bu uyarı ortadan kalkacaktır.

- Bulunduğunuz ülke yasaları gereği hesabınız inceleme altına alınmış olabilir. Örneğin bulunduğunuz ülkede kripto para yasaki kısıtlamalar mevcut vb.

Aslında borsalara ulaşmayı her ne kadar zor görsenizde, Binance özelinde özellikle yerel yasalara dikkat eden bir tavır sergilemektedir. Örneğin Binance'de içeride paranız kaldı vermiyor. Bazı kullanıcılar canlı destek ile uğraşıyorlar bu durumda. Bu güne kaar gördüğüm en rezil canlı desteklerden birine sahip Binance. Özellikle Türkiye ekibi olarak tecrübelerim bana bunu gösteriyor. kısacası Canlı Destek üzerinden sonuç bulma olasılığınız belge sunma süreci dışında çok zor olduğunu söyleyebilirim. Bazı arkadaşlarımın yaşadığı ve sorunun en hızlı çözümünü sağlayan Savcılığa özellikle " dolandırıcılık" nedeniyle suç duyurusunda bulunmak olacaktır. Bu tip bir durumda kolluk kuvvetleri de işin içerisine gireceğinde Binance'nin öncelikli çözüm süreciyle tanışmış olacaksınız. Çünkü hiçbir yerel yönetim ile ters düşmek istemiyorlar. Kısaca özellikle büyük paralarda en etkili çözüm yerel otoriteler kanalıyla Binance'nin dürtüklenmesi. Tabi ki öncelikli olarak canlı destek üzerinden çözüm sürecini işlettiğinize ve sonuç alamadığınıza dair delile sahip olmanız sürecin hızlı işlemesi için faydalı olacaktır.

Çok konuştum. Aslında son anlattım bambaşka bir konuydu ama Binance Hesabınız İnceleme Altında konusunu anlatırken aklıma geldi. Umarım bir sorunlar karşılamazsınız, ama karşılaşırsanız bu platformda sormaya çekinmeyin...

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri