Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance NFT Market Stepn Ayakkabı Satış Etkinliği

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
STEPN.jpg

Step'n bir diğer adı ile GMT token kendi özel uygulaması ile yürüyerek para kazanmayı amaç edinen bir meta, nft projesidir. Uygulama üzerinden para kazanabilmek için öncelikle kullanıcıların bir nft ayakkabı alması gerekmektedir. Her ayakkabının belirli bir enerjisi ve bakım masrafları bulunmaktadır. Tüm masrafları çıkıldığında şuanki kurdan 7 ay gibi bir sürede kendini amorti edebilmektedir. GMT token Binance üzerinden ön satış turunu yaptıktan sonra listelenmesi ile birlikte sürekli olarak bir yükseliş dönemi içerisinde yer almakta ve bu yönü ile ilgi görmektedir.

Stepn son olarak Binance nft market üzerinden çekiliş ile uygun fiyatlı ayakkabı nftlerinin satışına başlıyor. Etkinlik kapsamında 1000 şanslı kullanıcı 0.5 bnb fiyat ile ayakkabı alabilecek. Uygulama üzerinden en uygun ayakkabı yaklaşık 11 sol fiyat ile satılmaktadır. Buda şuanki kurdan 1000 dolardan fazla yapmaktadır. Ön satış ile yaklaşık 210 dolar ile alım yapılabilecektir.

Ön satış çekilişine katılmak için kullanıcıların hesaplama dönemi içerisinde spot cüzdanlarında en az 0.5 bnb bulundurması gerekmektedir.

Hazırlık dönemi 13 Nisan 2020 saat 00:00 UTC başlamaktadır. Bu dönemde ortalama bakiyenizin 0.5 bnb olması gerekmektedir.

Katılım dönemi ise 16 Nisan 2020 saat 02:00 UTC başlamaktadır. Bu dönemde 0.6 bnb karşılığında bir bilet alarak çekilişe katılabilirsiniz. Her kullanıcı sadece bir bilet alabilecektir.

Hesaplama ise 19 Nisan saat 09:00 da yapılacak dağıtım ise aynı gün saat 12:00 da gerçekleşecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 10864
Katılım dönemi ise 16 Nisan 2020 saat 02:00 UTC başlamaktadır. Bu dönemde 0.6 bnb karşılığında bir bilet alarak çekilişe katılabilirsiniz. Her kullanıcı sadece bir bilet alabilecektir.
Bir dakika cidden çekilişle mi satışa sunacaklar? Saçmalıktan farkı olmamış. Hocam birde yürüyerek para kazanma etkinliği nasıl olacak açıklayabilir misiniz? Ayakkabı almak gerekiyor denince bana Ponzi Şeması gibi geldi sistem.

Bir dakika cidden çekilişle mi satışa sunacaklar? Saçmalıktan farkı olmamış. Hocam birde yürüyerek para kazanma etkinliği nasıl olacak açıklayabilir misiniz? Ayakkabı almak gerekiyor denince bana Ponzi Şeması gibi geldi sistem.
https://satoshiturk.com/konu/binance-launcpad-ile-stepn-gmt-token-on-satisi.16338/

İkinci Urfa detayları var ponzi çok farklı bir olay play to earn farklı bir olay beşte bir fiyatına veriyorlar tabiki çekiliş ile verecekler

Ayakkabılar çok pahalı. 7 ay içinde GMT, GMC veya ayakkabı NFT'lerinin fiyatları ne olacak meçhul. Ben STEPN'den uzak durma taraftarıyım.

Ayakkabılar çok pahalı. 7 ay içinde GMT, GMC veya ayakkabı NFT'lerinin fiyatları ne olacak meçhul. Ben STEPN'den uzak durma taraftarıyım.
Fiyatları çok pahalı ancak son yapılan anlaşma ile büyük ayakkabı markaları ile anlaşma yapmışlar ilk listelendiğinde GMT alınabilirdi güzel kar bırakırdı ancak şuan mantıksız gibi

Fiyatları çok pahalı ancak son yapılan anlaşma ile büyük ayakkabı markaları ile anlaşma yapmışlar ilk listelendiğinde GMT alınabilirdi güzel kar bırakırdı ancak şuan mantıksız gibi
NFT arzı hakkında net bilgiler varsa bir süre denenebilir olarak değiştireyim o zaman fikrimi. Ama galiba ayakkabılar kullanıldıkça eskiyor, değeri düşüyür, tamir edilmesi gerekiyor vs. Mesela iyi bir STEPN calculator varsa orada hesabını yapmadan bir yatırım yapmam ben.

NFT arzı hakkında net bilgiler varsa bir süre denenebilir olarak değiştireyim o zaman fikrimi. Ama galiba ayakkabılar kullanıldıkça eskiyor, değeri düşüyür, tamir edilmesi gerekiyor vs. Mesela iyi bir STEPN calculator varsa orada hesabını yapmadan bir yatırım yapmam ben.
Geçenlerde bakmıştım hatta YouTube da bir kanalda hesaplaması da vardı video olarak kripto kurdu sanırım kanalın adı bulursam atarım videoyu

Benzer adım para uygulamalarına sıkça rastlamıştım fakat bu çok daha farrklı bir uygulama galiba. Kazancı da diğer uygulamalara oranla muhtemelen daha yüksek.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,718
Son üye
xeoxads
Geri