Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Smart Chain Kullanımı 9 Kat Arttı

Bonarous

Korgeneral
Ethereum ağındaki tıkanıklıkla işlem ücretlerinin artması yatırımcıları alternatif alanlara yöneltti. EOS, TRX gibi ağlarda da işlemler artarken aradan yine birisi sıyrıldı: Binance

Daha 6 ayını doldurmayan Binance Smart Chain'de Şubat ayının başında günlük 250 bin - 300 bin işlem yapılıyordu, dün itibariyle günlük işlem sayısı 2 milyon 100 bine yükseldi.

Ethereum'da anlık en düşük gas fee 165 gwei ($6,55), ortalama gas fee 185 gwei ($7,34), en yüksek gas fee 216 gwei ($8,57).

Ağdaki kullanımın artışı BNB fiyatına da etki etti. Bugün %41 artarak yeni ath seviyesine ulaştı, $182,71'den işlem görüyor.
Binance ağında işlem ücreti olarak 0,002 BNB alınıyor. Bu da şu anda $0,36'ya denk geliyor.

1613636862975.png
ance

ultra hızlı alım satım sunduğu için kullanışlı oluyor,

ultra hızlı alım satım sunduğu için kullanışlı oluyor,
Az önce Metamask cüzdanına 10 BNB çekerek ilk kez kullandım. Hızı Er20 ile aynı ama işlem ücreti 20 kat daha ucuz oluyor işte.
Metamask'te önce BNB değil 10 ETH gözüktü. Dedim aha zengin olduk. :D Sonra düzeldi.

• Haha
Tepkiler: Juf
İlk başlardaki BNB nerede şimdiki nerede... Sadece fiyat olarak değil, işlev üstüne işlev kazandırıyorlar.

İlk başlardaki BNB nerede şimdiki nerede... Sadece fiyat olarak değil, işlev üstüne işlev kazandırıyorlar.
Peki hocam sizce Uniswap, Huobi Token, Crypto.com Coin, FTX Token, PancakeSwap, 1inch gibi spot borsaların veya merkeziyetsiz borsaların coinleri de böyle bir başarı gösterebilir mi? Mesela Cake'lerimizi tutmalı mıyız?

Peki hocam sizce Uniswap, Huobi Token, Crypto.com Coin, FTX Token, PancakeSwap, 1inch gibi spot borsaların veya merkeziyetsiz borsaların coinleri de böyle bir başarı gösterebilir mi? Mesela Cake'lerimizi tutmalı mıyız?
FTX için o potansiyeli görüyorum ben şahsen YTD

Başarıyı yakalamalarına bağlı hocam. Binance'ın BNB için düşündüklerini Huobi kendi jetonu için düşünse o da şimdi yükseklerde olurdu. :)

BNB'nin 200 dolar hedefi olduğunu okumuştum. Şimdi 194 dolar seviyelerinde. Çok arttı diye değerlendirmedim. Biraz düşünce alayım derken nerelere çıktı. 127 dolar çok görünmüştü gözüme. :ROFLMAO:

Başarıyı yakalamalarına bağlı hocam. Binance'ın BNB için düşündüklerini Huobi kendi jetonu için düşünse o da şimdi yükseklerde olurdu. :)
Cake kendini 17'ye katladı bir ayda. BNB gibi, bir yerde durur diye bekliyorsun ama durmuyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri