Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Smart Chain Kullanımı 9 Kat Arttı

BNB'nin 200 dolar hedefi olduğunu okumuştum. Şimdi 194 dolar seviyelerinde. Çok arttı diye değerlendirmedim. Biraz düşünce alayım derken nerelere çıktı. 127 dolar çok görünmüştü gözüme. :ROFLMAO:

Cake kendini 17'ye katladı bir ayda. BNB gibi, bir yerde durur diye bekliyorsun ama durmuyor.

BNB için 10 dolar gördüğüm zamanları hatırlıyorum. O zamanlar Binance okyanusunda BNB balinadır, derdim sık sık. :)

Aynen hocam, yükseliş başladı mı durmuyor. Fırsatını bulur bulmaz atlamak lazım trene. Yolculuğun güzel bir yere çıkacağından emin olduktan sonra elbet.
O yolculuk AVAX ve DOT için daha yeni başlıyor mesela :)

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Ben yaptığım araştırmalar neticesinde bir kaç güzel projeye daha rastladım. Birini biliyorsun zaten hocam, Graph coin. Diğerlerini biraz daha yakından izleyip paylaşacağım. Güzel projeler ve kendi alanlarında pek rakipleri de yok şimdilik.

@gkkrlmz sizden de alsak mı bir yorum? :)
işlem ücretlerinin artısı her hareketli ortamda karşımıza çıkıyor zaten madencilerin aç gözlülüğü ne koparsak kardır mantığındalar önce btc tıkanıyor sonra diğerleri bu hareketlilik bitince her şey süt liman olur
Binance Smart Chain hakkında yorum yapmayı isterdim ama ben binance yi hiç kullanmadım ve hiç işim olmadı bile yanlış bir şey söylemek istemem
düşük komisyon ve hacim hangi borsada varsa çoğunluk işlemlerini orada yapıyor düz mantıkla binance nin haçmini yükeltir.

234 doları gördü. Ben şok....
bnb nin yaptığıda ayıp ama:)

işlem ücretlerinin artısı her hareketli ortamda karşımıza çıkıyor zaten madencilerin aç gözlülüğü ne koparsak kardır mantığındalar önce btc tıkanıyor sonra diğerleri bu hareketlilik bitince her şey süt liman olur
Binance Smart Chain hakkında yorum yapmayı isterdim ama ben binance yi hiç kullanmadım ve hiç işim olmadı bile yanlış bir şey söylemek istemem
düşük komisyon ve hacim hangi borsada varsa çoğunluk işlemlerini orada yapıyor düz mantıkla binance nin haçmini yükeltir.

bnb nin yaptığıda ayıp ama:)
Güzel strateji izlediler ve açıkçası Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber hedeflerinin 2 numara olduğunu düşünüyorum. Btc rakibi değil ama Ethereum rakibi. Rakibinin arkasında kaldığın sürece kaybetmeye mahkumsun

Güzel strateji izlediler ve açıkçası Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber hedeflerinin 2 numara olduğunu düşünüyorum. Btc rakibi değil ama Ethereum rakibi. Rakibinin arkasında kaldığın sürece kaybetmeye mahkumsun
herkes kendi malının en iyisi olmasını ister tabi, bende ilerleyen zamanlarda Ethereum'un btc yi tahtından edeceğini düşünüyorum bnb yi küçümsemiyorum belli yerlere gelecektir ama ben etherin rakibi olabileceğini sanmam.
tamamen benim düşüncem sakın ciddiye alıpta işlem yapmaya kalkmayın karışmam ha :)

herkes kendi malının en iyisi olmasını ister tabi, bende ilerleyen zamanlarda Ethereum'un btc yi tahtından edeceğini düşünüyorum bnb yi küçümsemiyorum belli yerlere gelecektir ama ben etherin rakibi olabileceğini sanmam.
tamamen benim düşüncem sakın ciddiye alıpta işlem yapmaya kalkmayın karışmam ha :)
Ben zaten Şuanki yükseliş hedeflerinden bahsettim. Doğru zamanı kolladılar. Şuan en doğru zaman olabilir. Çünkü eth işlem ücretlerini düşürmek için bir çok çalışma yapıyor. Avax ile olan işbirliği, 2.0 vs.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri