Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Smart Chain Kullanımı 9 Kat Arttı

Ben zaten Şuanki yükseliş hedeflerinden bahsettim. Doğru zamanı kolladılar. Şuan en doğru zaman olabilir. Çünkü eth işlem ücretlerini düşürmek için bir çok çalışma yapıyor. Avax ile olan işbirliği, 2.0 vs.
Evet şuanki piyasada çok doğru hareket güzel karlılık yaptı fakat ben yinede etherin tahtını bnb ye kaptıracağını sanmam. Bu yükseliş trendininde fazla süreceğini sanmıyorum bütün psikolojik hedefler geldi gibi btc 50.000 i geçti ether 2.000 i zorluyor fena çakılıcaz düzeltmelerde malda olmayı istemem 2017 yılından beter olabilir.

Bir nft pazar sitresinde metamask cüzdanla erc20yi kullanmıştım $100'da $36 kesintiye uğradı. Sonrasında Binance Smart Chain ağını aktif ettim cüzdanda. Lakin gas fee olarak trc20 ağı ile yarışıyor gibi geldi bana nedense bilmiyorum.

Bir nft pazar sitresinde metamask cüzdanla erc20yi kullanmıştım $100'da $36 kesintiye uğradı. Sonrasında Binance Smart Chain ağını aktif ettim cüzdanda. Lakin gas fee olarak trc20 ağı ile yarışıyor gibi geldi bana nedense bilmiyorum.
Ölçeklenebilirlik problemsiz çalışıyor. Ben BSC kullanmaya başladığımda 0,01 gas fee vardı, 0,002'ye düştü, en son 0,001'e düştü. Olur da BNB, 1.000 USD'ye vurursa ücretlerde bir yarılanma daha olabilir.

Ölçeklenebilirlik problemsiz çalışıyor. Ben BSC kullanmaya başladığımda 0,01 gas fee vardı, 0,002'ye düştü, en son 0,001'e düştü. Olur da BNB, 1.000 USD'ye vurursa ücretlerde bir yarılanma daha olabilir.
Binance bu işi güzel yapıyor, aktarım ücretlerinde de isteklere yanıt veriyorlar en son minimum 0.1 aktarılıyorken şimdi sanırım 0.02'ye düşmüştü en son. Ben NFT Marketplace kısmını merakla bekliyorum.

Binance bu işi güzel yapıyor, aktarım ücretlerinde de isteklere yanıt veriyorlar en son minimum 0.1 aktarılıyorken şimdi sanırım 0.02'ye düşmüştü en son. Ben NFT Marketplace kısmını merakla bekliyorum.
Evet, özellikle Twitter'dan biraz sıkıştırınca ne isternirse yapıyorlar. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri