Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance TR 6 adet $SXP dağıtıyor!

• Konbuyu başlatan 1925batmazbugunes
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1

1925batmazbugunes

Misafir
c0e0b12003069bd33fe789cacfb472dc.jpeg

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=4878N2J8

BinanceTR, Referanslı üyelik linkinden üye olup kimlik onayı yaptıktan sonra Türk Lirası ile istediğiniz miktarda yatırım yapmanız halinde 6 SXP (Yaklaşık 40 TL değerinde) veriyor. Bir önceki kampanyasında kazanılan SXP'ler hesaplara geçmeye başladı, bu yeni kampanyayı başlattılar. İstenilen dediğim gibi Türk Lirası ile yatırım yapmak ya da SXP/TRY işlem çiftinde 10 SXP alım satım işlemini tamamlamak. Bu şekilde hem ben hem siz 6 SXP kazanıyoruz. Detaylar şu şekilde;

Etkinlik Dönemi: 3 Kasım, 21.00 - 11 Kasım, 23.59

Binance TR daha önce yaptığı Davet Et, SXP Kazan etkinliğinden aldığı olumlu dönüşleri değerlendirerek; Davet Et, 2 KAT SXP Kazan etkinliğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyar.

Nasıl Katılırım?

• Etkinlik döneminde referans bağlantın ile arkadaşlarını davet et!
  • Davet ettiğin arkadaşların ilk Türk Lirası yatırma işlemini tamamladığında veya SXP/TRY işlem çiftinde 10 SXP alım satım işlemini tamamladığında, hem siz hem de arkadaşınız 6 adet SXP kazanır.
  • Daha fazla arkadaşını davet et, daha fazla SXP kazan.
Etkinlik Kuralları:

• 6 SXP ödüllü etkinlik 50.000 TL değerinde SXP ödülü ile sınırlıdır.
  • Ödüle hak kazanmak için gereken Türk Lirası yatırma işleminde minimum tutar bulunmamaktadır.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden itibaren 2 hafta içinde dağıtılacaktır.
  • Binance TR, gerektiğinde katılım şartlarını ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.

Kayıt olmak için tıklayın : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=4878N2J8

Binance'den onayı direk çekiyordu diye biliyorum. Ama yine benden kimliğimi istiyor. Referansınızdan kayıt oldum ama inanın artık kimliği al çek o kadar eziyet geliyor ki. Neyse bilgilendirme için teşekkürler.

Tüm borsalarda mevcut bu durum maalesef. Ama Binance söz konusu, şu an lider konumda ve bu kampanyaları çok yapıyor kaçırmamak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri