Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Biraz sohbet edelim tanışalım kimler nereden ? (linkdn kullananlar konuya birbirimizle bağlantı kuralım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar adım halil 17 yaşındayım(aralıkta 18) İstanbul da yaşıyorum Bilişim bölümü veri tabanı programcılığı öğrencisiyim şu sıralar photosop ve html css öğreniyorum basit bir web sitesi üzerin de çalışıyorum .
Daha önce bir kaç forumda ve site de editör ve modaretör olarak çalıştım sosyal medya hesapları yönettim ve şu son 1 senedir faucet ve kripto para sistemlerine merak salmış haldeyim .
1.2k aboneli vlog kanalım kendimce bir şeyler anlatıyorum ve spofty de şuan 1 adet podcastim var..
belki birileri arayan arkadaşlara yardımcı olur herkes kendini tanıtırsa hem de tanışmış oluruz .
Linkdan da bağlantı kurmak isteyen olursa
https://www.linkedin.com/in/halil-ibrahim-taşyürek-188a81168/

Kardeşim 37 yaşındayım,
19 yaşından bugüne Programlama ile uğraşıyorum,
2010-2013 yılları arasında eğitim setleri yayınladım,
Daha önce Forum scriptlerinin ilk çıktığı dönemlerde büyük bir forumum vardı kralforumcu.com diye gençlikte kaldı öyle yani :)
DR Yazılım olarak faaliyet gösteriyoruz...
Kripto para sektörüne 2011-2012 yılında girdik alım satımlar vs.. Projeler programlar öyle yürüdü gitti.
Bu arada ismim Sabri.

Memnun oldum reis inanıyorum ki bu proje ile adın daha fazla duyulucaktır web ile ilgili bilgin varsa arada bir kaç soru sormak isterim teşekkürler tekrar
kardeşim R10'da falan baya tanıyan vardır beni UDEMY yokken eğitim seti yayınlamıştım 100'lerce kardeşimiz sebeplendi. :)
Web işleri ile ilgilenen bir çok insanın karşısına bir konum yazım vs. çıkmıştır :))

Merhaba. Bence bölümün ve uğraştıkların güzel. Ben de Elektornik Teknolojisi okuyorum. Bir süredir Blokchain ile uğraşıyorum. Ve kripto paraların günlük hayatta kullanımı üzerine araştırmalar yapıyorum. Bu konuda güzel fikirlerim olduğunu düşünüyorum. 22 yaşındayım bu arada. Söyleyeceklerim şimdilik bitti. Yavaş yavaş yeni insanlarla tanışmak çok güzel olacak.

Selamlar adım halil 17 yaşındayım(aralıkta 18) İstanbul da yaşıyorum Bilişim bölümü veri tabanı programcılığı öğrencisiyim şu sıralar photosop ve html css öğreniyorum basit bir web sitesi üzerin de çalışıyorum .
Daha önce bir kaç forumda ve site de editör ve modaretör olarak çalıştım sosyal medya hesapları yönettim ve şu son 1 senedir faucet ve kripto para sistemlerine merak salmış haldeyim .
1.2k aboneli vlog kanalım kendimce bir şeyler anlatıyorum ve spofty de şuan 1 adet podcastim var..
belki birileri arayan arkadaşlara yardımcı olur herkes kendini tanıtırsa hem de tanışmış oluruz .
Linkdan da bağlantı kurmak isteyen olursa
https://www.linkedin.com/in/halil-ibrahim-taşyürek-188a81168/
Merhabalar adım kağan 16 yaşındayım bursada yaşıyorum kodlama ile uğraşıyorum ayriyetten photoshop ve editörlük yapıyorum
boş zamanlarımdada forumlarda zaman geçiriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri