Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitay Coin Önemli Gelişmeler

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images - 2022-07-01T214301.579.jpeg

Yerli kripto para borsalarından olan bitay 15 haziran tarihinde kendi tokeni olan Avax ağında geliştirilmiş bitay tokeni ön satış sonrası piyasaya sürmüştü. 0.0125 usdt fiyat ile 2 aylık kilitli seçeneğin ön satışını yapan bitay tahta açılışını 0.02 usdt üzerinden bitay Türkiye, hindistan ve global platformları üzerinden yaptı.

Açılışın ardından 0.0260 usdt seviyelerine kadar artış gösteren bitay token, anlık olarak 0.0238 seviyelerinden işlem görmektedir.

Bitay tokenin son ön satış dönemi içerisinde yapılan duyuru ile ilk global listelemeninde Bitmart üzerinden gerçekleştireceğinin duyurusu yapılmıştı. Sosyal medya kanallarından, merhaba telegram ve Discord üzerinden yapılan etkinlikler ile kullanıcılara Airdrop ödülleride dağıtılmaya devam ederken şirket yetkilileri ile yaptığım görüşmede oldukça güzel ilerlemelerden bahsedildi.

Öncelikle global anlamda daha fazla yatırımcıya ulaşma hedefinde olan bitay token için anlaşma sürecinin tamamlandığı ancak henüz tarihlerin açıklanmadığı 5 farklı borsa listelemesi yapılacağı belirtildi. Bitay token ile ilgili olarak bir kaç içerisinde stake işlemlerininde başlayacağı belirtilen bir diğer önemli konu olarak dikkat çekiyor.

Bitay nft tarafında da çalışmaları hızlandırırken, nft sanatçıları için farklı etkinliklerde sosyal medya kanalları üzerinden devam ediyor.

Bitay borsasında da 100 den fala işlem işlem çifti ile kullanıcılara farklı seçenekler sunulurken borsa ile ilgili kullanımlarından bir kaç sıkıntılı tarafı belirtmek istiyorum. Öncelikle paribu, btcturk ve global borsalara göre hacim sıkıntısı var, bunun haricinde alım satım işlemlerinde kullanılan arayüz nedeniyle işlem yapması biraz karışık olabiliyor. Bana göre en sıkıntılı tarafı ise yatırma ve çekme işlemlerinde yaşanıyor. Hangi ağda işlem yapılacağını anlamak zor oluyor. Örneğin usdt gönderiminde verilen cüzdan adresi hangi ağ belirtiliyor çekimde de aynı ağ seçimi yok bunun için ben sadece xlm yatırma ve çekme yapıyorum memo adresi nedeniyle kendi ağı olduğu garanti oluyor.

Diğer konularda ise anlaşmalı banka sayısı az olduğu için sadece mesai saatlerinde TL çekimleri yapılabiliyor. Buda konuşmamızda yakın zamanda yeni banka anlaşmaları geleceği belirtildiği için çözülecek gibi duruyor.

Benim için en önemli ve sevdiğim özelliği ise müşteri ilişkilerinde sunulan samimi, profesyonel, kolay ulaşılabilir destekler oluyor ne zaman arasam her türlü soruma direkt net cevaplar alabiliyorum ve her türlü sorunum hemen çözülüyor. Diğer Türk borsalarında telefonla ulaşma neredeyse imkansız bu yüzden tebrik etmek istiyorum.

Not: yakın zamanda özel bir etkinlik koparmak için çabalıyorum. Bir kaç platform ve proje ile görüşüyorum. YTD.

Bitay borsası en iyi Türk bosalar arasında (kirpto) ama paribu ya yetişemez aynı şekilde coinde

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri