Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet Bitay Şikayet Var

Bir Türk Exchange sitesi olan Bitay, açıkçası beklentilerimi tam anlamıyla karşılayamadı desem yeridir. Saçma bir politika izlediklerini düşünüyorum. Destek ekibiyle de iletişime geçtim ama değişen bir şey yok. Çekim limitleri çok yüksek. Yaklaşık 100 TL'lik çekim limiti her kesimden kullanıcıya hitap etmez. Aksine tanıtım maksadıyla bu limitleri tamamıyla kaldırmalarını beklerdim.

İşlem olarak hızlılar ona not düşeyim. ama yeterli tanınırlığa ulaşamadılar. Bu gidişle ve bu politikalarla da ulaşabileceklerini düşünmüyorum. Bu sebeple Bitay Şikayet Var diyorum. Belki buradan duyarlar sesimi :)

çekim limitinin 100 tl olması birçok kişiyi iter aslında neden böyle bir uygulama getirmişler anlamadım
nedenini az çok tahmin ediyorum. Bir airdrop yaptılar piyasaya girerken oradan kalan paralar var. Bunlar çekilecek diye korkuyorlar bence. Sonuçta işlem hacmi düşük ve bu paralar borsanın cebinden gidiyor. Ama bunları düşüneceksen airdrop yapıp kampanya diye duyurmayacaksın. Bu piyasada prestij çok önemli. Millet neden BTCTurk, Paribu, Thodex diyip duruyor. Adamlar belirli bir prestije ulaşmış.

nedenini az çok tahmin ediyorum. Bir airdrop yaptılar piyasaya girerken oradan kalan paralar var. Bunlar çekilecek diye korkuyorlar bence. Sonuçta işlem hacmi düşük ve bu paralar borsanın cebinden gidiyor. Ama bunları düşüneceksen airdrop yapıp kampanya diye duyurmayacaksın. Bu piyasada prestij çok önemli. Millet neden BTCTurk, Paribu, Thodex diyip duruyor. Adamlar belirli bir prestije ulaşmış.
Evet kampanya yapmışlardı :) yoktan var etmeye çalışıyor olabilirler hocam.
Görmeseler bile diğer üyeler bu gibi olumsuzlukları görüp uzak duracaktır.

Bitay aşırı saçmalıklar ile dolu bir uygulama zaten şahsımca Paribu,BTCTurk gayet iyi ama BTCTurk'ün şu doğrulama sistemi uzun sürmese çok daha iyi olabilirdi :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri