Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin 3 Aydır 10,000 $ Üstünde

Bitcoin fiyat bazında güven vermeye devam ediyor 100 günü geri bıraktıgımız halde halen 10 bin $ üstünde seyretmeye devam ediyor. 13.804 $ile bu son çeyreğin rekorunuda kırmış durumdadır. Nisan dan itibaren grafiğe bakarsak sürekli yukarı eğilimde gösteriyor. Yükseliş grafiğini bozmadan devam ederse ocak başı gibi 15,000 $ bandını geçeceğini düşünüyorum tabi bundan sonra kar satışları gelip bir miktar 10-12 $ bandına gerilebilir lakin şuanki durumda 10 bin$ altını göreceğini düşünmüyorum. Artık eski dipleri bize unutturacak gibi. Benim düşüncem bunda hiper eflasyon yaşayan ülkelerin etkisi olabileceği örneğin venezuela gibi ülkeler yavaşdan bitcoin kullanımını ve yatırımını arttırmış durumdadır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri