Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) 10.600 Doların Altına Düştü! İşte Nedeni!

ant

Uzman Çavuş
ABD Başkanı Donald Trump, teşvik paketi görüşmelerini seçimlerden sonraya bıraktıklarını açıkladı. Trump’ın bu açıklamasının ardından Bitcoin (BTC) fiyatında gerileme yaşandı. Bitcoin 10 bin 700’lü seviyelerden bir anda 10 bin 500 seviyesine geriledi.

Başkan Trump, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak teşvik paketleri hakkında konuştu. Trump, şu ifadeleri kullandı:

“1.6 trilyon dolarlık çok cömert bir teklif yaptık ve her zamanki gibi iyi niyetle pazarlık yapmadılar. Ben onların isteklerini reddediyorum ve ülkemizin geleceğine bakıyorum. Temsilcilerime müzakereyi seçim sonrasına kadar ertelemeleri talimatını verdim, ben kazandıktan hemen sonra çalışkan Amerikalılar ve küçük işletmelere odaklanan büyük bir Teşvik Yasasını geçireceğiz.”
Bitcoin Hızlı Bir Biçimde Düşüşe Geçti
Başkan Trump’ın bu açıklamasının ardından Bitcoin, hızlı bir biçimde düşüşe geçti. BTC, yazının yazıldığı sırada 10 bin 560 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri