Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Cash 3.000 Dolar Olacak

bitcoin-1813503_640.jpg

CoinTurk sitesinin haberine göre, ünlü internet fenomenlerinden olan ve bazen yaptığı Bitcoin fiyatı tahminleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kim Dotcom’, Bitcoin’in 3.000 dolar seviyelerine düştüğünde, tekrar rekor kırabileceğini söyledi ve haklı çıktı.

Kim Dotcom, bu sefer de Bitcoin Cash ile ilgili ön görülerde bulundu. Şimdilerde fiyatı 300 dolar seviyelerinde olan Bitcoin forku için 3.000 dolar seviyelerine ulaşabileceğini söyledi.

Haberde, Bitcoin’in 24.000 dolar seviyelerine ulaşmasına rağmen, BCH’nin 10 kat artış kaydederek o seviyelere ulaşmasının oldukça zor göründüğü belirtiliyor.

Kim Dotcom, Bitcoin’in önemli bir yatırım aracı olduğunu, BCH’nin ise, hem hızlı hem de düşük ücretli işlemler konusunda ideal olduğunu ve ödeme yapmak için kullanılmaya çok yatkın olduğunu ifade ederek teorisinin sebebini açıklıyor.

Bir yıl ya da daha erken bir süre zarfında bu konuda yeni tweet atabileceğini söyleyen Dotcom, BCH konusunda oldukça ümitli olduğunu vurguluyor.

2017 yılında gerçekleşen alt coin rallisi sırasında BCH’nin neredeyse Bitcoin’i geçeceğinin vurgulandığı haberde, şu anda BCH’nin alt etmesi gereken BSV gibi rakipleri olduğu belirtilirken, ayrıca alt coin rallisi için Bitcoin’deki yükselişin durması gerektiğinin de altı çiziliyor.

Kriptoların hepsi olmasa da tutunabilmiş olanları için de sıra gelecek. Daha çok yol var. Bu yolda çok şey yaşanacak. Her türlü iyi olayla kötü olay beraber olacak, yenileri çıkacak... Az kaldı.

Bitcoin ağından hardfork ile ayrılan projeler belli bir yere gelebilselerde sönüyorlar. Bitcoin bir marka artık. Bitcoin cash'te çakması gib bir algı oluşturuyor. Uzun soluklu düşündüğümde bu piyasada eninde sonunda kaybolacak gibi geliyor.

Kriptoların hepsi olmasa da tutunabilmiş olanları için de sıra gelecek. Daha çok yol var. Bu yolda çok şey yaşanacak. Her türlü iyi olayla kötü olay beraber olacak, yenileri çıkacak... Az kaldı.
Dostum sana 2 yıl sonradan yazıyorum. 50 milyar tane daha kripto çıktı. Şuan dönem kısa vade dönemi. Btc 500kdan alıp 800k dan satmayanlar şok geçiriyo büyük bir ihtimalle. Uzun vade eskisi gibi olmamaya başladı. Eski günleri özledim ya şimdi al unut sat. Şuan al unut yan :(

btc nin öngörümleri yapılabilir ama bence çoğunlukla başka işler dönüyo bu olaylarda kimin elinde ne kadar btc olduğunu bilemiyoruz ama biri bu borsa ile oynayabilecek kadar güçlü ve söz sahibi bence bu olanlar bi kandırma yani yükselmesi alçalması öngörüler tutarlı mı tutarlımı bilemiyoruz neden insanlar çıkıpta btc üzerinden alım satım yapalım demiyo çoğu insan hala yerel paralarını kullanıyo ma abd de duyduklarımıza göre insanlar btc ile alım satım vb. şeyler yapabiliyo hayırlısı olsun.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri