Neler yeni

Bitcoin Cash Madenciliği Nasıl Yapılır?

probit borsası
  • Scamcoin: Dolandırıcılık amacıyla çıkarılmış altcoin’dir. Scamcoinler genellikle sahte veya kopya projelerle, hiçbir temel fikir ya da amaç taşımaksızın bu işle ilgilenen kişilerin yatırımlarını toplayıp piyasadan çekilme niyetiyle ortaya çıkarlar.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
219
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
madenciliknasil.jpg

Bitcoin Cash kripto para birimine inanan bir firmaysanız, Bitcoin Cash madenciliği yaparak ağı destekleyebilir ve aynı zamanda BCH kazanabilirsiniz.
Madencilik olarak bahsettiğimiz şey, aslında temel olarak zorlu bir matematik problemini çözmeye benzer. Madenciler, kripto para birimi topluluklarının en önemli parçasıdırlar ve sadece işlemlerin onaylanmasına aracı olmakla kalmazlar, aynı zamanda yeni kripto paraların tedavüle çıkmasını da sağlarlar.
madencilik5.jpeg

Madenciler, transfer işlemleri ile dolu bloğunu başarılı şekilde ortaya çıkardıkları zaman daha önce hiç kullanılmamış kripto para birimi ile ödüllendirilirler. Yazıyı yazdığımız dönemde Bitcoin Cash madencileri, her oluşturdukları blok karşılığında 12,5 BCH aldıkları gibi, bloğa ait işlem komisyonlarının da sahibi oluyorlardı.
 

Üst