Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin eski hesaplar

Btc bu yıllarda en cok konuşulan konu oldu yıllar once bazı oyunlara rekalm izleyerek btc kazanıp oyunlara yatırım yapıyorduk yıllar geçtıgı icin bu hesaplar siteler bulnamsı zor olabılır belkı kapatılmış da olabılır ben sadece şunu merak ediyorum ozmanlar ucuz olan btc hesaplarında kalan btc hala duruyormudur siteler bulunsa aynı şekilde hesaba girebilrmiyiz

Evet söylediğimiz gibi benimde böyle kullandığım siteler vardı ama şuan ne alemdeler bilmiyorum isimlerini hatırlıyamıyorum eğer hatırlasam hayatımda çoğu şeyi değiştireceğime inanıyorum

Btc bu yıllarda en cok konuşulan konu oldu yıllar once bazı oyunlara rekalm izleyerek btc kazanıp oyunlara yatırım yapıyorduk yıllar geçtıgı icin bu hesaplar siteler bulnamsı zor olabılır belkı kapatılmış da olabılır ben sadece şunu merak ediyorum ozmanlar ucuz olan btc hesaplarında kalan btc hala duruyormudur siteler bulunsa aynı şekilde hesaba girebilrmiyiz
Söylediğiniz site büyük bir ihtimalle Rollercoin.

reklam izle btc kazan sitelerinin çoğu ya kapanıyor yada kullanıcılarına kısa vadede az kazandırdığı için siteyi bir kenara atıp şifresini unutmalarına neden oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri