Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Filmi

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim:)

Sizce Bitcoin`le ilgili bir film yapılmalı mı?

Mesela Bitcoin`ne amaçla çıkarıldığını, hedeflerini, yükselişini, 10 yıllık macerası, kripto para piyasasını tüm dünyaya duyurmasını içeren bir film. Bence öyle bir şey yaparlarsa tutulur. Güzel olur, çok izleyen olur. Mesela 7-8 sene önce normal düzeyde geliri olan adamın Bitcoin alımı ile şu dönemlerde milyoner olmasını anlatan. O insanın hayatını anlatan, Bitcoin ile ilgili tüm içerikleri anlatan bir film.

Sizce nasıl olurdu arkadaşlar?
Öyle bir film çıkarsa izlermiydiniz?

Benim söylemek istediklerim bu kadar arkadaşlar. Fikirlerinizi merak ediyorum. Hepinize iyii günler dilerim. Hepiniz sağlıkla, mutlulukla, huzurla, neşeyle kalın:)

Bu ancak belgesel film olurdu ama ben izlemezdim. Zaten aktif olarak yer aldığım yolculuğun filmini niye izleyeyim ki :)
Fakat yeni olanlar için bir bilgilendirme niteliği taşıyabilir.

Satoshi Nakamato üzerinden tabii belirsiz bir kahraman olduğu için beyazperde için süslenerek bir film çıkartılabilir. Facebook filmi olan "Social Network" gibi ama araları senaristin hayal gücüne kalacak şekilde olabilir :D İzlenebilir mi ? Oyuncu kadrosuna göre belki ama ben yine en kötü çerez niyetine izleyebilirdim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri