Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Ne Zaman Yükselecek

Bitcoin in durumu ve günden güne erimesi malum. An itibariyle 18.500- 19.000 dolar aralığında gidip gelse de gün içerisinde 17. 000 seviyelerine de geldi. Düşüş ve yükselişlerde özellikle kaldıraçlı pozisyonları patlatmak için yapılan sert hareketler olarak tanımlıyorum ki bu yükselişi, hala düşüş görünümü fazlasıyla devam ediyor.

Peki sizce Bitcoin Ne Zaman Yükselecek ? Tahminleri alayım :)

Bitcoin in durumu ve günden güne erimesi malum. An itibariyle 18.500- 19.000 dolar aralığında gidip gelse de gün içerisinde 17. 000 seviyelerine de geldi. Düşüş ve yükselişlerde özellikle kaldıraçlı pozisyonları patlatmak için yapılan sert hareketler olarak tanımlıyorum ki bu yükselişi, hala düşüş görünümü fazlasıyla devam ediyor.

Peki sizce Bitcoin Ne Zaman Yükselecek ? Tahminleri alayım :)
BTC bence Elon Musk gibi bir ünlünün alttan alttan gazlamasıyla yükselecek. Diğer türlü balinaların alım yapması gerekiyor. YTD

BTC’nin bu şekilde yükselip düşmesi bir bakıma sağlıklıdır. Düşüşlerde ne kadar korku endeksi artsa da yeni yatırımcı BTC’nin düştüğünü gördüğü için alır ve saklar. Bu yüzden BTC’nin düşmesine her zaman olumsuz değil biraz da olumlu gözle bakalım ;). BTC’nin eski hareketlerine baktığımızda halving sonrası ATH yapmış o yüzden halvingi bekliyorum.

BTC’nin bu şekilde yükselip düşmesi bir bakıma sağlıklıdır. Düşüşlerde ne kadar korku endeksi artsa da yeni yatırımcı BTC’nin düştüğünü gördüğü için alır ve saklar. Bu yüzden BTC’nin düşmesine her zaman olumsuz değil biraz da olumlu gözle bakalım ;). BTC’nin eski hareketlerine baktığımızda halving sonrası ATH yapmış o yüzden halvingi bekliyorum.
İnsanımız sabırsız ama halving dönemleri bu işn kırılma noktaları gibi. Sonrasında sessizce başlıyor

Piyasaya 2 yıldır giriş yapan bilinçsiz yatırımcılar ile yeni yeni türeyen tokenler sıfırlanınca yükselcek altın ve dolar harici hiç bir şey bilmeyen onları da sadece birikim amaçlı alanlar son yükseliş döneminde ha bu iyiymiş deyip bodoslama daldı üstüne birde vadeli işlemler kazançlarını duyan o tarafa da bulaştı birileri sağlam batarken birileri sağlam zengin oldu ki zenginler zaten zengindi şimdi millet her şeyini bırakıp zararda çıkmaya çalışıyor onlar çıkınca yeni bir pump başlar buda 2024 e doğru olur sonra yine aynı senaryo devam eder.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri