Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hayır yazdıklarım hemen yukarıda duruyor. Haftalardır bu düşüşü telkin ediyorum. Aylık grafik diyorum. Düşüş başladı diyorum. Daha dün 34800$ civarına kadar güçlü bir destek yok dedim.

Yeni üyeler belki takip edemedi; ama sevgili siz, yıllardır yazdıklarımı okuyorsunuz. Abi hiç mi bir şey öğretemedim size ben ya. 😂❤️🌹

Hayır yazdıklarım hemen yukarıda duruyor. Haftalardır bu düşüşü telkin ediyorum. Aylık grafik diyorum. Düşüş başladı diyorum. Daha dün 34800$ civarına kadar güçlü bir destek yok dedim.

Yeni üyeler belki takip edemedi; ama sevgili siz, yıllardır yazdıklarımı okuyorsunuz. Abi hiç mi bir şey öğretemedim size ben ya. 😂❤️🌹
izliyorum emin ol abi :)

izliyorum emin ol abi :)
Trade ederken yapılan hatalardan bahsederken şöyle bir başlık atmıştım:

6. Doğal Olmayan Hareketlere Hazır Olmamak
Birden fazla stratejimiz olduğu zaman piyasanın olağan seyri dışında gerçekleşen olaylara karşı yorumumuz ve hamlelerimiz hazır olur ve uygulaması kolay olur. Örneğin SEC kararları, kurumsal şirketlerin ani satış haberleri veya Musk veya Ray gibi şımarık şırtıkların anlamsız söylemleri piyasada ani ve olağandışı hareketlere sebep olabiliyor. Bu gibi durumlara karşı sabırlı kararlı olmak gerekiyor. Aynı zamanda böyle durumların etkilerinin geçici olacağını ve bir süre sonra piyasanın olağan seyrine geri döneceğini bilmek gereklidir.

FED kararı ve sonrası ile tam olarak bu maddeyi canlı bir şekilde yaşadık. Umarım iyi bir ders olmuştur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri