Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin 2021 yılı geride kaldı, Artık önümüzdeki günlere dair sohbetlerimizi bu konu altından devam ettirebiliriz.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum.
Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi...
Aklınıza gelebilecek her türlü etkileşimi burada paylaşabilirsiniz.
Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

2022 yılının ilk tahminlerini yapabiliriz arkadaşlar :)
Beklentileriniz ne yönde ?

Bitcoin Sohbet için canlı sohbetimizide kullanabilirsiniz.

2022 Yılında Yeni Milyonerlerin SatoshiTURK'ten çıkması dileğiyle...
herkesin tahminleri hemen hemen aynı fakat gördüğümüz üzere aşırı dalgalı bi anda başka bir sanal birim popiler olup kimsenin beklemediği anda bitcoin yatırımcılarını üzebilir geçen yıllara göre bu yıl risk daha büyük artık platform biliniyor kullanıcı sayısı arttığı gibi rakipleride boş durmuyor bu yıl çöküşe geçebilir yada bi 60k civarlarında olabilir yılın ortasına geldik sayılır bakalım ne olucak

Merhabalar.. Bitcoin düşüşe devam ediyor. Şu anda hedef gösterdiğim ve önemini sürekli vurguladığım 34800$ desteğini aşağı yönlü geçti. Henüz kırılma gerçekleşmedi. Tekrar yukarı çıkmak isteyecektir. Başarı konusu tartışılır. Geçici yükselişler gelir ama trendin ana yönü aşağı bakıyor. Eğer 34800$ desteği çalışıp fiyatları yukarıda tutarsa düşüş, bir süre ertelenir. Devamı da tartışılır. Fakat bunun için uzun bir süre lazım.

Aylık grafik SAT sinyalini daha yeni başlattığı için düşüşe devam etme olasılığı daha yüksek. Sırada 29231$ kabuk ve 28377$ çekirdek desteği var. Bunlar eğer aşağı yönlü kırılırsa sıra 24217$ ve 23777$ seviyelerine gelir. Sonrasına o zaman bakarız.

Kolay gelsin.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba arkadaşlar. Yoğunluktan ve yorgunluktan kaynaklanan üşengeçlikle bütün halinde bir metin yazamıyorum; fakat gelişmeleri adım adım bu konu altına yazmaya çalışıyorum.

Yukarıda belirttiğim hedefler gerçekleşti. Bitcoin bu gün 29231$ desteğine geldi ve bir süre yukarı çıkmak için çabaladı ve başarılı olamadı. Şimdi 28377$ seviyesi hedef olarak görünüyor ki anlık olarak tabela 28700$ seviyesini gösteriyor. Anlaşılan 28377$ seviyesi de geldi. Küsuratın bir önemi yok.

Önemli olan bundan sonra ne olacağı. Şimdi hedefte 24217$ ve 23777$ destekleri var. Buralara kadar yine güçlü bir destek seviyesi yok. Düşüş devam ediyor.

Bu seviyelerden sonra mutlaka yukarı yönelmesi lazım. Eğer aşağı devam ederse 19686$ yani geçmişin ilk büyük ATH'si olan ve 20 bin diye nam salan o meşhur seviyeye gelecek.

Aylık grafiğin SAT Sinyalleri güçlü duruyor. Buralarda bir süre oylanması lazım. Yoksa 19160$ ve 17221$ seviyesine kadar yol var. Zaman alacak. Hemen olmaz. 13850$ seviyesine kadar bir düşüş olma ihtimali yüksek. Sonrasını o zaman konuşuruz.

Yalnız 22000 civarlarından yukarı yönelmesi veya düşüşü ertelemesi şart. Yoksa aşağılara bakmaya devam eder.

Merhaba arkadaşlar. Yoğunluktan ve yorgunluktan kaynaklanan üşengeçlikle bütün halinde bir metin yazamıyorum; fakat gelişmeleri adım adım bu konu altına yazmaya çalışıyorum.

Yukarıda belirttiğim hedefler gerçekleşti. Bitcoin bu gün 29231$ desteğine geldi ve bir süre yukarı çıkmak için çabaladı ve başarılı olamadı. Şimdi 28377$ seviyesi hedef olarak görünüyor ki anlık olarak tabela 28700$ seviyesini gösteriyor. Anlaşılan 28377$ seviyesi de geldi. Küsuratın bir önemi yok.

Önemli olan bundan sonra ne olacağı. Şimdi hedefte 24217$ ve 23777$ destekleri var. Buralara kadar yine güçlü bir destek seviyesi yok. Düşüş devam ediyor.

Bu seviyelerden sonra mutlaka yukarı yönelmesi lazım. Eğer aşağı devam ederse 19686$ yani geçmişin ilk büyük ATH'si olan ve 20 bin diye nam salan o meşhur seviyeye gelecek.

Aylık grafiğin SAT Sinyalleri güçlü duruyor. Buralarda bir süre oylanması lazım. Yoksa 19160$ ve 17221$ seviyesine kadar yol var. Zaman alacak. Hemen olmaz. 13850$ seviyesine kadar bir düşüş olma ihtimali yüksek. Sonrasını o zaman konuşuruz.

Yalnız 22000 civarlarından yukarı yönelmesi veya düşüşü ertelemesi şart. Yoksa aşağılara bakmaya devam eder.

hocam 6. aydan sonra bir hareketlilik olmazsa 2023 6.aya kadar böle gider diye düşünüyorum
bu yıl için genel bir yorumun var mı ?

hocam 6. aydan sonra bir hareketlilik olmazsa 2023 6.aya kadar böle gider diye düşünüyorum
bu yıl için genel bir yorumun var mı ?
Var hocam. Sağlam bir yazıyla anlatsam daha yararlı olacak sanırım. Geniş bir zaman aralığı yakaladığım anda başlayacağım.

Merhabalar. Bitcoin düşüşe devam ediyor. Sırada 28377$ seviyesi vardı ve bu seviye de test edildi. Tekrar deneyecek ve daha aşağısı için zorlayacak. 24217$ ve 23777$ seviyelerine bir süre yakın durursa 22 bin civarlarından sonra 20 bin olarak bildiğimiz 19668$ ATH`si gelir. Bunlar hemen yarın olacak diye bir şey yok. Yükseliş nasıl ki ağır ve hissettirmeden olduysa düşüş de aynı şekilde olur. İzlemeye devam.

Merhabalar. Bitcoin düşüşe devam ediyor. Sırada 28377$ seviyesi vardı ve bu seviye de test edildi. Tekrar deneyecek ve daha aşağısı için zorlayacak. 24217$ ve 23777$ seviyelerine bir süre yakın durursa 22 bin civarlarından sonra 20 bin olarak bildiğimiz 19668$ ATH`si gelir. Bunlar hemen yarın olacak diye bir şey yok. Yükseliş nasıl ki ağır ve hissettirmeden olduysa düşüş de aynı şekilde olur. İzlemeye devam.

Teşekkürler hocam. Bir önceki analizde tam 12'den vurdunuz. Bu işin dersini verseniz de, biz de birşeyler öğrensek.. :)

Ayrıca (benim için) al-sata devam demektir bu analiz.

YTD.

Teşekkürler hocam. Bir önceki analizde tam 12'den vurdunuz. Bu işin dersini verseniz de, biz de birşeyler öğrensek.. :)

Ayrıca (benim için) al-sata devam demektir bu analiz.

YTD.
Geçmiş yazılarımı okuyabilirsin hocam. Detaylı anlatımlarım var. Ders niteliği olmasa bile nadir bilgiler var satır aralarında.

1 kez değil ki genelde 11-12 yapar :)

Teşekkür ederim hocam. Kendi çapımdayım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri