Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitexen ve Exen Coin

İlk çıktığı zamanlar tüm kripto paraların istediği gibi kimlik bilgilerimizi istediği için güvenemedim, Keşke güvenseydim..

Ben de Exencoin airdrobuna katılmıştım. Hatta 3-5 tane referans buldum. Çok uğraştım referans bulmak için. Çevremdeki birçok insan kripto paraların varlığından haberdar değil neredeyse. Bitcoin zannediyorlar hepsini. O kadar yani :ROFLMAO: 1000 TL'ye yakın bir kazanç elde ettim. O dönem ciddi bir artış gösterdi Exencoin. Gerçi ben bozdurdukça O yükseldi. Çok acemice davrandığımı söylemeliyim. Parça parça bozdurmuştum. 19 TL oldu, birazını bozdurdum. Sonra 24 TL oldu, biraz daha bozdurdum. 30 TL olduğunda elimde hiç Exencoin kalmamıştı. Gerçi sonra düştü tekrardan. Ben bu konuda bir şeyi merak ediyorum. Değeri düşmesin diye bir miktar yakıyorlar. Orası tamam. Ancak yak yak nereye kadar! Bir süre sonra yakılacak coin kalmayınca ne olacak? Hiçliğe mi karışacak Exencoin? Borsada da pek bir hareket yok. Geliştirmek için bir şeyler yapmaları gerekiyor. Yeni projeler, yeni ortaklıklar gibi.

zamanında buradan 180 tl civarında bir airdrop ödemesi almıştım 1 ay sonra eğer o parayı çekmemiş olsam 1800 tl civarı bir param olacaktı, çok üzülmüştüm :(
Sadece airdrop için kullandığım haricinde arada bir bakmak için bile girmediğim bir borsa.
Şahsen kullanışlı ve güvenli bulmuyorum bu sistemi, Btctürk ve paribu harici türk borsalarına güvenmekte zorlanıyorum maalesef, Keşke Türk sistemlerimiz başarılı ve güzel yerlere gelebilsede bizlerde gurur duyarak kullansak :)

Ben de Bitexen'i yaklaşık 6 ay önce Exencoin için düzenlediği airdrop sayesinde tanıdım. O dönemde herkes Bitexen'in tanıtımını yapıyordu. Bir miktar kazandım ben de.
Kendini geliştirmeyi çok başaramamış bir platform. Exencoin'in bu kadar değerli olmasına şaşıyorum.
Çok fazla kripto para birimi çeşitliliği olmayan bir platform.
Hatta dün bir arkadaşım Dogecoin alırken zarar etti. Dogecoin için sadece hızlı al-sat seçeneği olduğunu söyledi.
730 liraya yalnızca 26.000 adet Dogecoin alabilmiş. Paribu'da bile o paraya, hemen hemen aynı saatler de 27.500 adet Dogecoin alınabiliyordu.

Halen kullandığım ve memnun olduğum bir platform. Yenilikçi bir duruşları oluyor bazen. Projeler, yarışmalar falan düzenliyorlar. Beğeniyorum. Referans getirme huyum yok benim, Bitexen'e de referans getirmedim; ama bana verdikleri 100 EXEN ile güzel al sat yaparak miktarı çok arttırmıştım. Şu an duruyor. Nadiren al sat yaptığım ama kârlı bir borsa benim için.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri