Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitmax Çöktü!!

bitmax.jpeg

Singapur merkezli ve önde gelen kripto para borsalarından biri olarak gösterilen Bitmax 17 saattir erişim sağlanamıyor. Bitmax tarafından yapılan açıklamada bunun bir sistem sorunundan kaynaklandığı ve bu sorunun çözümünü yaklaşık 2 gün daha sürebileceği belirtildi. 12 saat önce yapılan bu açıklamadan sonra başka bir açıklama yapmayan Bitmax borsasında coinmaketcap verilerine göre 168 milyon dolarlık bir günlük alım satım hacmine sahip. Aylık 1 milyon 100 bin ziyaretçi alan borsa, Dünya çapında önde gelen ve güvenilir borsalar arasında gösteriliyor.

Son dönemlerde bir çok borsa tarafından benzer sorunlar yaşanıyor. Açıklamaların üstü kapalı olması bu durumun farklı nedenlere bağlı olup olmadığını düşündüren bir duruma dönüşmesine neden oluyor. En son OKEx borsası para çekme faaliyetlerini geçici olarak durdurduğunu açıklamış ve geçtiğimiz 3 haftalık süreçte de henüz çekim işlemlerini geri açmamıştı. Borsa tüm varlıkların güvende olduğunu garanti etse de mevcut durum ve açıklamaların yetersizliği çeşitli hack dedikoduların yayılmasına sebep oluyor.

Balina hazırlıkları başlıyor her defasında düşmeden önce böyle bir bakım yapılıyor sonra dump

Bence bilerek yapılıyorsa ki yüksek ihtimalle öyle fazla güven kaybı oluşturuyor çünkü borsa da parası olan kişilerin parası da risk e edilmiş oluyor umarin en kısa süre de sorun çözülür ..

Binance yeterince zor gelmişti, aşırı donmaları ve zor altyapısı ile.. :) İyi ki fazla deneyim sahibi olmadan bıraktım bu siteleri incelemeyi. Şu an üzülebilirdim bunun için. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri