Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bittrex Haberi Sonrası Monero

Ekran Görüntüsü (1052).png

Bittrex dün yaptığı açıklama ile bazı madeni para ve işlem çiftlerini listelerinden çıkaracağını ilan etmişti. Bu madeni paralardan bir tanesi de Monero (XMR). Açıklama ile beraber bu konu forum sayfalarımızda da duyurulmuştu.

Coinkolik sitesi haberine göre, konu ile ilgili bir görüş bildiren, avukat Jake Chvervinsky yaşanan durumu şu sözlerle ifade etti : “Borsaların sırf gizliliği koruyan özelliklere sahip oldukları için varlıkları kaldırdığını görmek son derece hayal kırıklığı yaratıyor. Bunu gerektiren herhangi bir yasa veya düzenleme yok, sadece DOJ’un gizliliğin ‘olası suç davranışının göstergesi olduğu görüşü’ vardır.”

Bittrex, gizlilik coin’lerini platformundan kaldıracağını ilan ettikten sonra, XMR borsa fiyatlarında bir çok yatırımcının beklediği bir düşüş hareketi yaşandı. Fiyatı çok kısa bir sürede, 169 dolar civarlarından 128 dolar civarlarına dramatik bir düşüş yaşadı.

Monero darkweb te 1nci sırayı çekiyor diye biliyorum. Bir sürü yasa dışı faaliyette kullanılması, yasalara bağlılık seviyesini n arttığı şu günlerde Borsalar için ciddi sorun teşkil edeceğinden Delistlerin devamı gelecektir.

Yakın zamanda ismi bir kaç haber sitesinde geçmişti ama Bittrex nedense çok çabuk reaksiyon gösterdi.
Bittrex değişik bir borsa zaten. Steem bozduğum zamanlarda da biliyorum, çok garip bir alım satım listesi var. Borsa bildiğimiz kasıtlı yüksekten aldırıp, düştükten sattırmaya çalışıp, son pozisyonları eksiltip aradaki farktan kar sağlıyor gibiydi. O yüzden daha sonrasında kullanmamaya tercih ettim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri