Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Black Mirror 2. sezon 3. Bölüm: Beyaz Ayı

mehmetyugioh

Kıdemli Çavuş
Black Mirror bir netflix dizisi bunu çoğumuz biliyordur. Hatta çoğunluk bu dizinin bütün sezonlarını izlemiştir bile. Çünkü birkaç yıl önce çıktı. Ve dizinin o zamanlardaki popülerliği bu zamanlara göre çok daha fazlaydı. imdi biraz azaldı gibi. Yaklaşık 3 yıl önce çıktı bu dizi sanırım. Black Mirror' ın bu ikinci bölümü çok güzel. İkinci bölümün adını Beyaz Ayı koymuşlar. Bölümün başlarında "beyaz ayı" ismi bizi düşündürmüyor değil. Ama bunu bölümün sonunda öğreneceğiz. Bugün birkaç tane siteden bunu biraz araştırdım da Black Mirror dizisinin birinci sezonunu beğenmeyenler de az sayıda değil. Ben de beğenmedim.
İkinci bölümde Victoria adında bir kadın garip bir simgeyle televizyonun karşısında uyanıyor ve biraz baygın bir halde duruyor. Galiba hafızası silinmiş. Bunu kendisi de tam olarak bilmiyor ama cebinde küçük bir kızın fotoğrafı var ve sürekli o fotoğrafa bakıyor. Victoria hemen evden dışarı çıkıp yardım aramaya çalışıyor ama çevredeki insanlar ona yardım etmek yerine onu telefonlarıyla videoya çekiyor. Victoria bu durumu bir türlü anlamıyor. Birkaç saniye sonra maskeli bir adam elinde silahla Victoria' yı kovalamaya başlıyor Victoria hemen petrol ofisine doğru koşmaya başlıyor. Amacı orada insanlardan yardım istemek. Victoria petrol ofisine vardığında arabasına benzin dolduran bir kadın ile karşılaşıyor. Orada hemen o kadına doğru koşmaya başlıyor. Sonra bunlar üç kişi kaçarken maskeli ve silahlı adam onları kovalamaya başlıyor. Bu üç kişi markete saklanmaya girdiklerinde maskeli adam marketin camlarını kırıp Victoria ile beraber kaçan adamı vurup öldürüyor.

Bölümü biraz anlattım. Üstteki paragrafı
okuduktan sonra bir şeylere hakim olmaya başlarsınız bu bölüm hakkında. Victoria aslında yağmurdan kaçarken doluya tutuldu. Çünkü beraber kaçtığı kişi ve aynı zamanda onları kovalayan kişilerin hepsi zaten onun peşinde olan kişilerdi.

Yavaş yavaş dizinin bu müthiş bölümünün sonuna geliyoruz ve şunu anlıyoruz ki Victoria aslında bir katilmiş. Victoria ve sevgilisi küçük bir kızı kaçırıp vahşice öldürmüş. Ve yakalanınca yargılanmış. Ona hapis cezası değil de bu ceza reva görülmüş. Bu ceza şekli bugüne kadar gördüğümüz bütün ceza türlerinden çok farklı bir ceza. Victoria' nın hafızasını silip onu korkunç bir tiyatronun içine sokuyorlar. Bölümün sonunda her şeyin nasıl ustaca planlandığını anlıyoruz. Ben bu bölümü de çok beğendim. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.
Özel olarak önerebileceğiniz bir dizi veya Black Mirror bölümü varsa önerebilirsiniz.

باسلام به همه دارینوسی های عزیز ،هدف ازایچاد این مبحث ،رساندن تقاضای انتشارکپسول باری Black Mirror II به گوش همه اونایی که مسوول انتشار کپسول Black Mirror II هستند. چنانچه گفته میشه دارینوس این بازی رو فارسی کرده اما مجوز انتشار نداره . واقعیت اینه که واقعا حیف هست ما درکارنامه دارینوس Black Mirror IIIو Black Mirror Iرو داریم واین وسط یک خلا وجود داره امیدوارم با تلاش مسوولین دارینوس این بازی ادونچر فوق العاده به فهرست فروش دارینوس اضافه بشه .از همه علاقمندان بازیهای ادونچر تقاضا دارم نظر مساعد خودشون رو اعلام کنند تا مورد توجه مسوولین دارینوس قرار بگیره.باتشکر از همه دارینوسی های عزیز

باسلام به همه دارینوسی های عزیز ،هدف ازایچاد این مبحث ،رساندن تقاضای انتشارکپسول باری Black Mirror II به گوش همه اونایی که مسوول انتشار کپسول Black Mirror II هستند. چنانچه گفته میشه دارینوس این بازی رو فارسی کرده اما مجوز انتشار نداره . واقعیت اینه که واقعا حیف هست ما درکارنامه دارینوس Black Mirror IIIو Black Mirror Iرو داریم واین وسط یک خلا وجود داره امیدوارم با تلاش مسوولین دارینوس این بازی ادونچر فوق العاده به فهرست فروش دارینوس اضافه بشه .از همه علاقمندان بازیهای ادونچر تقاضا دارم نظر مساعد خودشون رو اعلام کنند تا مورد توجه مسوولین دارینوس قرار بگیره.باتشکر از همه دارینوسی های عزیز

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri