Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Black Mirror dizinin benzeri bir film ya da dizi önerebilecek var mı?

mehmetyugioh

Kıdemli Çavuş
Bu aralar Black Mirror' a sardım sürekli izliyorum. 3. sezonu da bitirdim.

Ben bu diziyi geçekten çok beğendim. Buna benzer bir dizi ya da film önerebilecek var mı? Belgesel önerilerine da açığım.

Black Mirror izleyeceklere tavsiyem birinci sezonu izlemeseniz de olur. :) Özellikle birinci bölüm çok sıkıcı...

Tam benzeme de de dark onere bilirim mükemmel bir dizi her bölümü kafa açmakta :D ama gervekten ben çok sevmiştim Einstein izafiyet teorinisini ve zaman da yolculuğu ele alıyor mutlaka bakın derim

Better Than Us tavsiye ederim ama 2. sezonu Netflix'te yoktu sanırım.

Bu diziyi bölüm hocamız izlememizi istemişti ama hala izlemedim yorumları değerlendiriyorum ama mutlaka izleyeceğim. Öneri olarak bir üyenini dediği gibi Darkı önerebilirim biraz kafa patlatmak gerekebilir :D

+
O zaman kesinlikle izlemeliyim. "Stranger Things" var bir de. O da gerçekten farklı bir dizi ama bana çok sıkıcı gelmey

Bu diziyi bölüm hocamız izlememizi istemişti ama hala izlemedim yorumları değerlendiriyorum ama mutlaka izleyeceğim. Öneri olarak bir üyenini dediği gibi Darkı önerebilirim biraz kafa patlatmak gerekebilir :D
Çevrem Dark izleyen insanlarla dolu. Bazen gerçekten şaşırıyorum bu dizide ne var ya diyorum kendi kendime. Black Mirror için de aynısını diyordum da şimdi izlemeye başladım.

Çocuk değildik artık ama blok flütler elimizde, ha bire aynı melodi için yarışırdık.

Fiko gibi bir babamız olmadı diye az isyan etmedik. Ama en acısı da babamız Fiko gibi olamadığından sevemedi diziyi.

Ama her baba süperdir kendi evinin içinde, çocuklarının yanında. Ve aşağı yukarı her evlat sonradan anlar bunu..

Güzel günlerdi velhasılı.

Hatırlatanlara aşk olsun..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727