Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blockchain Oyunlarının Geleceğine Hoş Geldiniz.

Oyuna daha bugün başladım ve hem eğlenceli hemde diğer oyunlara göre sarıyor gibi günde 1 2 saat oynayıp gelişip fln 15 16 level lerde ort günde 50 80 tl çıkartabilceğimi söylediler doğru mudur

Oyuna daha bugün başladım ve hem eğlenceli hemde diğer oyunlara göre sarıyor gibi günde 1 2 saat oynayıp gelişip fln 15 16 level lerde ort günde 50 80 tl çıkartabilceğimi söylediler doğru mudur
Hangi oyundan bahsediyorsunuz?

Nft ve defi tabanlı oyunlar güzel hız kazanıyor gerçekten, oynadıklarımı ben de burada belirteyim bir göz atabilirsiniz: Gods Unchained, Alien Worlds, Lost Relics, Nine Chronicles ve çok fazla şu an için ön kayıt avantajlarına sahip çıkmayı bekleyen proje yolda. Bunların avantajları da güzel droplar ve dğeerlenmesini öngördüğüm sağlam paketler sağlıyor olması, bir tanesi farsite, diğer biri de colonized mars. Bunların kendi yorumlarımla incelemelerini de yapabilirim önümüzdeki günlerde. :)

Nft ve defi tabanlı oyunlar güzel hız kazanıyor gerçekten, oynadıklarımı ben de burada belirteyim bir göz atabilirsiniz: Gods Unchained, Alien Worlds, Lost Relics, Nine Chronicles ve çok fazla şu an için ön kayıt avantajlarına sahip çıkmayı bekleyen proje yolda. Bunların avantajları da güzel droplar ve dğeerlenmesini öngördüğüm sağlam paketler sağlıyor olması, bir tanesi farsite, diğer biri de colonized mars. Bunların kendi yorumlarımla incelemelerini de yapabilirim önümüzdeki günlerde. :)
İçlerinde tanıtımları yapılanlar da var ama diğerlerini tanıtmanızı bekliyoruz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri