Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blockchain & Proje Geliştirme

KRİPTO PARA ÜRETEN ARABA TASARLARDIM
1 ) Arabanın internet bağlantısı olacak
2 ) Akü çalıştıktan sonra sürekli şarj halinde elektrik üretiyor.
3 ) Ayrıca arabanın tavanı güneş panelli sayesinde elektrik üretecek.
4 ) Araba çalıştığı sürece sistem kripto para üretebilecek.
5 ) Üretilen kripto para ile arabanın yıllık bakım giderleri karşılanabilecek.
yürüdükçe mining yapan ayakkabı gibi olmuş ama güzel ve yaratıcı :)

Oyuna ilgim olduğu için 2

Zaten piyasa da olan ama varyasyonu farklı bir blockchain mmorpg ,
mmorpg'ler zaten tutnan bir tür özellikle de farm kısmın da hem bir oyuncu kitlesi hem de bir coin talep arz kitlesi yarata bilirdim . yapmak isterdim doğrusu .
Eventler , boss ve lonca sistemleri vesaire ..
Biraz program bilgim olsa yada düzenleme yapabilecek birileri eski bir oyun ama senin düşüncende bende varım. Knight Online mesela bu iş için bence çok mantıklı geliyor. Orada maden kısmına mesela coinler eklenir yada arada süreli boss atıp oyuna onu kesince bostan coin düşebilir oyun içi coin yapıp yada bunları diğer piyasada olan coinlere dönüştürme mantığıda olabilir. Bu proje olayına çok sıcak baktığım için yeniden canlansın istedim :)

Biraz program bilgim olsa yada düzenleme yapabilecek birileri eski bir oyun ama senin düşüncende bende varım. Knight Online mesela bu iş için bence çok mantıklı geliyor. Orada maden kısmına mesela coinler eklenir yada arada süreli boss atıp oyuna onu kesince bostan coin düşebilir oyun içi coin yapıp yada bunları diğer piyasada olan coinlere dönüştürme mantığıda olabilir. Bu proje olayına çok sıcak baktığım için yeniden canlansın istedim :)
geçen ay sonlandırdık böyle bir proje :)

Benim projem;

1. "Türk milletinin en çok sevdiği oyun olan "101 Okey" oyununu çok güzel kullanışlı bir projeye dönüştürmek var."

Hali hazırda zaten bu oyunlar var onların mantığını blockchain mantığına çevirip piyasaya sürülse bence çok güzelde tutar.

2. "Türk kullanıcılara hitap eden NFT oyunu."

Ben çok rastlamadım varsada halilpaşam paylaşır sanırım :)

3. "Modem'den coin kazımı"

Gerçi bu biraz alıntı ama bizim ülkemizde uyarlansa ve satışı olsa güzel proje olur. Bu tarz cihazlarla coinler var güzelde para kazanıyorlar.

4. "Defi işlem sitesi"

Çoğu defi işlemleri geneli yabancı siteler bunu bize hitap eder şekilde düzenleme yapılabilir.

@SatoshiTURK çok merak ettim projeyi. MMORPG, RPG bir oyun muydu yoksa browser tabanlı mıydı?
Ben de konunun canlanması ve beyin fırtınası yapabilmek adına bir fikir atayım o halde ortaya.
- Proje geliştiren arkadaşları SatoshiTurk platformu üzerinde fonlayabileceğimiz bir proje geliştirilebilir.
- Forum yönetimi, lite paper, white paper, yol haritası gibi önemli konuları denetleyip, onaylar. Kullanıcılar inandıkları projelere destek verebilir.
- Bir gsm operatörünün oluşturduğu arıkovanı projesine benzeyen, ancak blockchain ile alakalı olan hali gibi düşünebilirsiniz.

Tabi fonların ilgili projede kullanılıp, kullanılmayacağı, kötü niyetli insanlar tarafından suistimal edilebileceği gibi bir gerçekte var.

şuan bunu lost relics ve axie infinty yapıyor hocam takip ettiğim diğer proje mist bunun üzerin de çalışıyor

Benim projem;

1. "Türk milletinin en çok sevdiği oyun olan "101 Okey" oyununu çok güzel kullanışlı bir projeye dönüştürmek var."

Hali hazırda zaten bu oyunlar var onların mantığını blockchain mantığına çevirip piyasaya sürülse bence çok güzelde tutar.

2. "Türk kullanıcılara hitap eden NFT oyunu."

Ben çok rastlamadım varsada halilpaşam paylaşır sanırım :)

3. "Modem'den coin kazımı"

Gerçi bu biraz alıntı ama bizim ülkemizde uyarlansa ve satışı olsa güzel proje olur. Bu tarz cihazlarla coinler var güzelde para kazanıyorlar.

4. "Defi işlem sitesi"

Çoğu defi işlemleri geneli yabancı siteler bunu bize hitap eder şekilde düzenleme yapılabilir.
bir projenin tek millete hitap etmesi her zaman tehlikelidir hocam başlangıçta evet "Yerli Milli" bizim için desekte malesef bi yabancı kadar fonlama yapa bilecek bir milletimiz yok devir daim dönmesi için de her türlü global e açılmak şart . Şuan Türk nft topluluğu ama büyük adımlarla ilerliyor adı şanı bilinmeyen topluluklar bile Türksih bölümlerini açmış durum da , çeviriler olmasa da ben dilim döndüğünce yapmaya çalışıyorum , proje sahiplerini de gönderiyorum bazıları pinliyor siiteye de hit çekmiş oluyorum aslında . Şuan da Allien World (nft dünyasın da en çok oyuncuya sahip proje) Local Türk bölümün de destek olarak çalışıyorum umarım deneyim kazanıp daha iyi projelere sıçraya bilirim belki bir gün kendi projemiz de yönetici olurum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri