Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Blockchain Tabanlı Bilgisayar Oyunları Kategorisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma göz gezdirdiğimde bilgisayar oyunlarıyla ilgili bir bölüm olmadığını fark ettim. Piyasada çok fazla Blockchain tabanlı oyun mevcut. Farklı kripto para birimleri kazanılabiliyor bu oyunlardan.

Birçoğumuz bilgisayar oyunlarını seviyor ve bolca oynuyoruz. Hatta bizim gençler, bu konuda dünyayla yarışır vaziyette desek yanlış olmaz herhalde. Onların dikkatini çekebilecek oyun analizleri ya da tanıtımları yapabiliriz. En azından farklı Blockchain tabanlı oyunlar hakkında paylaşımlar yapabiliriz.

Foruma göz gezdirdiğimde bilgisayar oyunlarıyla ilgili bir bölüm olmadığını fark ettim. Piyasada çok fazla Blockchain tabanlı oyun mevcut. Farklı kripto para birimleri kazanılabiliyor bu oyunlardan.

Birçoğumuz bilgisayar oyunlarını seviyor ve bolca oynuyoruz. Hatta bizim gençler, bu konuda dünyayla yarışır vaziyette desek yanlış olmaz herhalde. Onların dikkatini çekebilecek oyun analizleri ya da tanıtımları yapabiliriz. En azından farklı Blockchain tabanlı oyunlar hakkında paylaşımlar yapabiliriz.
örnek oyun listesi bulabilirmisiniz ?
merak ettim incelemek istiyorum :)

Ben bir araştırayım. Oyun listelerine ulaşınca sizi bilgilendireyim. Bazı platformlarda, token kazanmak için izlediğim videolarda tanıtımı yapılan oyunlar vardı. Yine bir kaç farklı platformda da tanıtımlarına denk geldim.

My Crypto Heroes
Blockchain Cuties Universe
Eos Knight
0xUniverse
MegaCryptoPolis
Neon District
Gods Unchained
Spells of Genesis
Beyond the Void
Hash Rush
Reality Clash
CryptoKitties
Chibi Fighters
HyperDragons
Axie Infinity
World of Ether CryptoAssault
CryptoBaseball
CryptoSketches
SuperRare

Bunlar, 2020 yılının en popüler Blockchain oyunları. Şimdilik bunları bulabildim. Yine bir araştırırım olmadı.

bu gibi oyunlarda bahi** vb gibi durumlar söz konusu mu ?
kazanç yöntemi falan var mı?
yoksa sadece can sıkıntısı gidermek adına mı?

örnek oyun listesi bulabilirmisiniz ?
merak ettim incelemek istiyorum :)
Bununla başlayabilirsiniz. Bu ara popüler :)

Bununla başlayabilirsiniz. Bu ara popüler :)

kategori açmak gerekir mi ? sence hocam

Listesini gönderdiğim oyunlarda ba*h*s seçeneği yok. Kimisi dövüş oyunu, kimisi strateji oyunu. Bu oyunları oynarken kripto para kazanılabiliyor. Bazı oyunlarda, ilk başlarda materyalleri geliştirmek için bir miktar yatırım gerekebiliyor. Sonrasında, oyun ilerledikçe kazanç elde etme şansı var. Oyunların bazıları ERC-20 tabanlı. Farklı kripto para ağları üzerinde geliştirilmiş oyunlar da var. NEM, EOS gibi. Blockchain oyun dünyası çok zengin bir dünya ve gitgide gelişiyor. Bence kategori açmaya değer. Tabii siz bilirsiniz yine de.

evet bende bu gibi oyunların tutacağını düşünmüyorum bakalım ilerleyen dönemlere bırakalım
talep tekrar olursa 7-8 ay sonra değerlendiririz.
o halde gerçekten öneri için teşkkür ediyoruz.
şimdilik konu kilit :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri