Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blockfolio Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Blockfolio uygulaması kripto paraları takip ve portföy oluşturma uygulaması olarak öne çıkan, birçok ülkede yaygın kullanımı bulunan bir uygulama. Ftx borsası tarafından bu uygulama satın alındı. Bende portföyümü takip için aktif kullanıyordum. Güzel bir uygulama. Uygulamayı indirip ön kayıt yaptırıldığında, proje başladığında ücretsiz kripto para dağıtacaklar. (hangi kripto para detay yok) https://blockfolio.com/trading?r=pwb36TVzq0 uygulamayı indirip ön kayıt için mailinizi girmeniz yeterli.
Site üzerinden ön kayıt girişi açılanlarda sadece ön kayıt olunması yeterlidir.

Bir kişi en fazla 10 kişiyi davet edebilir. Ben bu limiti geçtiğimden, talep olursa eğer başka bir arkadaşın referansını paylaşabilirim.

Dediğim gibi henüz kazanç belli değil ama piyasaya hızlı giriş yapmış bir borsa olan FTX in güzel bir miktar ödeme yaparak reklam yapacağını düşünüyorum. Daha doğrusu umuyorum. Bol kazançlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri