Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BNBUSD Grafiklerinde Rekora Yürüyüş

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Selamlar. Sıra BNB'nin. Binance Coin bana göre en istikrarlı ileryenler listesinde en başta yer almalı. Çünkü hiçbir kişiye ve hiçbir olaya aldırmadan kendi bildiği yoldan şaşmayan ve çok derin düşüşler ve sert yükselişler göstermeyen bir yatırım aracı. Evet bir yatırım aracı olarak kullanılabilecek sağlam bir duruşu ve ileryeşi var.

Bu söylediklerim övgü değildir. Sadece hareketlerinin güzelliği hoşuma gidiyor. Ben BNB yatırımı yapmıyorum. Bunları söyledim diye kimsenin BNB yaptım yapmasını da istemiyorum. Asılmak için kendi bacağınızı kullanmanız sağlığınız açısından daha iyi olur sanırım.

BNBUSD SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210130_200209_org.telegram.messenger.jpg

Fazla uzatmaya gerek yok. Binance Coin Dolar bazlı saatlik grafikte Al sinyali devam ediyor. Fiyatlar 45.34$ seviyesinden sonra yukarı devam ederse sonraki hedef 48.39$ olacak. Aşağıda 38.22$ seviyesi destek olarak çalışıyor.

BNBUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210130_203517_org.telegram.messenger.jpg

BNBUSD 4 saatlik grafikte de AL sinyali devam ediyor. Bu son 4 saatlik yükseliş trendi, küçük bir aşağo yönlü düzeltme dahil 7 gün 16 saattir sürüyor. Binance Coin 4 saatlik grafiğinde destek ve dirençler saatlik grafikte olduğu gibidir. Bu yüzden uzatmaya gerek yok. Devam edelim.

BNBUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
Screenshot_20210130_205635_org.telegram.messenger.jpg

BNBUSD günlük grafikte AL pozisyonu daha 20 günlük bir kararsızlığın ardından tekrar oluşuyor. Yine kararsız davranmayıp tam ileri devam ederse dün kırdığı 51.10$ rekorunu tekrar test eder ve ilerisi için yeni rekorları dener.

BNBUSD günlük grafikte yukarı devam etme durumunda 55$ ve 60$ civarlarına dikkat etmek gerekiyor. Günlük grafik süreçlerinde görülmesi zor olmayan seviyelerdir bunlar.

Günlük AL sinyalinin yeni olmasından ve kararsız bir trend içinden çıkmaya çalışmasından dolayı aşağı yönelmeler de olabilir. Bu yönelmelerde 43.68$, 41.76$, 32.42$ seviyeleri önem arz ediyor.

Durum BNB açısından normal ve iyi. Başarılar.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur. Grafikler, www.tradingview.com grafik veri sunucusunda @sahinadm tarafından oluşturulmuştur.

Yemin ederim ki, gece (04:30) başımı yastığa koyduğumda, agresif hareketler sergilemeyen, dengeli yükselip düşen bir kripto para birimi ile trade yapma fikrinin fena bir fikir olmayacağını düşündüm.
Tabi bunun, yalnızca benim gibi parlak bir beynin düşenebileceğini iddia etmiyorum. :) :ROFLMAO: o_O
Sonuçta, kime sorsanız gün içinde 5-10 dolarlık harektler sergileyen kripto paralarla trade yapmayı tercih ederdi.
BNB iyi fikir hocam. (y) DOGE'den vazgeçtim ben.

Yemin ederim ki, gece (04:30) başımı yastığa koyduğumda, agresif hareketler sergilemeyen, dengeli yükselip düşen bir kripto para birimi ile trade yapma fikrinin fena bir fikir olmayacağını düşündüm.
Tabi bunun, yalnızca benim gibi parlak bir beynin düşenebileceğini iddia etmiyorum. :) :ROFLMAO: o_O
Sonuçta, kime sorsanız gün içinde 5-10 dolarlık harektler sergileyen kripto paralarla trade yapmayı tercih ederdi.
BNB iyi fikir hocam. (y) DOGE'den vazgeçtim ben.
Hayırlısı bakalım. DOGE boş iş. BNB güzel. DOT yeni olduğu için çok veri yok geçmişe dair; fakat şimdiye kadar iyi yürüdü. Bakalım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

BNB trenini kaçırdığını düşünenler FTX Token'a yönelebilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri