Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Brave'den Sonra Opera da Solcu Çıktı

opera resim.png

SOL Opera'sı Sahneye Konacak

Gizlilik odaklı bir internet tarayıcısı olan Brave’nin yakın geçmişte Solana ağını entegre edeceğini duyurmasının ardından, şimdi de dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran diğer bir internet tarayıcısı olan Opera, resmi bir duyuruyla 2022 yılının ilk çeyreği sona ermeden önce, Solana ağını entegre edeceğini açıkladı.

Bu entegrasyon ile birlikte Opera kullanıcıları, Solana ağının merkeziyetsiz uygulamalarına tarayıcı üzerinden ulaşabilecek. Yapılan açıklamada, tarayıcı üzerinden hem mobil hem de masaüstü cihazlar ile Solana ağının bütün özelliklerinin kullanılabileceği belirtildi.

Brave gibi, Opera da yaklaşan web 3 formatına hazırlık yapıyor. Yapılan açıklamalara göre, Solana ağının tercih edilmesi ise hızından ve düşük işlem ücretlerinden kaynaklanıyor.

Bu yeni haber Solana fiyatına henüz olumlu bir şekilde yansımış değil. Piyasa genelinde süren olumsuz havanın etkileri geçmeden SOL’ün fiyatında bir değişiklik beklemek pek de doğru olmayabilir. Piyasanın havası tekrar yeşillendiği zaman SOL’ün kaldığı yerden yükselmesine bu gelişmelerin etki etmesi beklenebilir. Hazır SOL’ün fiyatından bahsetmişken son 1 haftalık süre içinde nasıl bir grafik çizdiğine bir göz atalım.

Son 1 haftada % 11 oranında düşüş yaşayan SOL’ün son 24 saat içinde % 5 oranında düşüş yaşadığını görüyoruz. SOL şu anda 170 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Aslında Başka Tarayıcılar İşe Girse Opera Biter. Ama Şu Sıralar HTML'de SQL Açığı Çıktığınan Tüm Tarayıcılar Çözmeye Çalışıyor

Ama Şu Sıralar HTML'de SQL Açığı Çıktığınan Tüm Tarayıcılar Çözmeye Çalışıyor

aynen katılıyorum opera bence kullanışlı degil
Değil Zaten Ben Pek Sağlıklı Bakmıyorum Operaya. Ama Yinede Herşey Olabilir Kullanışlı Olmasada Bir Güncelleme İle Çoğu Kullanıcının Zihnini Çalıp 30 Bin Yüklenmeye Kadar Ulaşmış Bir Şirket

aynen katılıyorum opera bence kullanışlı degil
Ama Yinede Herşey Olabilir Kullanışlı Olmasada Bir Güncelleme İle Çoğu Kullanıcının Zihnini Çalıp 30 Bin Yüklenmeye Kadar Ulaşmış Bir Şirket

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri