Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

btc 20 bin doları aşar mı

ceysa

Çavuş
bir zamanlar 100 bin hatta 1 milyon doları aşacak denen bitcoin asansör düşüşüyle 2 bin dolarları görmüştü ama yine şaha kalktı 13 bini test ediyor sizce bu yükseliş devam eder mi

12 binli fiyatlarda fiyat olarak çok güzel gözüküyordu, güçlü duruyordu..1000-1100 civarı üstüne koydu.. muhtemelen biraz daha gidecek. btc vadeli işlem uzmanlarının işi gücü teknik göstergeler ve yorumlarını okuduklarımın neredeyse büyük bir kısmı 14300 gibi bir rakamı bekliyor gibiler.. yorumlar tutar tutmaz ayrı bir konu ama yanlış hatırlamıyorsam her sene ,sene sonu zaten öyle veya böyle biraz canlanıp yol alıyor, mevsimsel hareket.. günlük fiyat hareketlerini fırsat buldukça canlı takip ediyorum, 5-30 dakikalık grafiklerde bol bol aşagı veya yukarı uzun fiyat barları oluşuyor ..belli bir ilgi oldugu çok net ,bakalım ayılar mı bogalar mı kazanacak. ben boğalarım safındayım.

biz o treni çoktan kaçırdık :ROFLMAO:
tren kaçırmak diye bir durum yok 5 10 yıl içinde tamamen bunların eline kalıcaz dolayısıyla bir an önce bu trene binin lokomotif veya vagon durumu farketmez satın lamasanız bile boş kaldıkça ücretsiz veren sitelerde az çok demeden coin kazanmaya çalışın ilgilenirseniz kendi kullandığım site linklerini gönderirim

tren kaçırmak diye bir durum yok 5 10 yıl içinde tamamen bunların eline kalıcaz dolayısıyla bir an önce bu trene binin lokomotif veya vagon durumu farketmez satın lamasanız bile boş kaldıkça ücretsiz veren sitelerde az çok demeden coin kazanmaya çalışın ilgilenirseniz kendi kullandığım site linklerini gönderirim
5-10 bin tl arasında almamışken 100bin tl civarında almaya psikolojim el vermiyor yükseldi zaten dahada gitmez diye düşünmekten anca izliyorum :ROFLMAO:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri