Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC güvenilir mi ?

SİZCE BTC GÜVENİLİR Mİ ?
Çoğu insana göre sanalda kripto alemde birçok yönelebileceğimiz konular var . Benim aklımda oluşan soru aslında bir çok kişinin çok güvendiği bu alemde ki kripto olayı kriptoya güvenen gözü kapalı savunan insanlar olabilir aramızda da olabilir ama benim ve bence birçoğumuzun düşündüğü kriptonun nasıl bu kadar akıllarda ve herkesin dilinde yer ettiği olabilir .
Kriptonun dilimizde ve akımızda neden bu kadar yer etti?
Kriptoyu duymayan artık çok az insan kaldı ve eğer kripto bu kadar kazanç sağlayan bişeyse bu kadar basitse neden herkes kazanamıyor yada herkes kaybetmiyor?
İnsanlar arasında kripto borsasının bu kadar çok her zaman konu olarak konuşulmasının nedeni nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence güvenilir çünkü kripto ile dolandırılan kişi sayısı Türkiye'de yıllık 560 kişi civarında olmaktadır,bunun yarısından fazlasıda dikatsizlikten kaynaklanmaktadır

SİZCE BTC GÜVENİLİR Mİ ?
Çoğu insana göre sanalda kripto alemde birçok yönelebileceğimiz konular var . Benim aklımda oluşan soru aslında bir çok kişinin çok güvendiği bu alemde ki kripto olayı kriptoya güvenen gözü kapalı savunan insanlar olabilir aramızda da olabilir ama benim ve bence birçoğumuzun düşündüğü kriptonun nasıl bu kadar akıllarda ve herkesin dilinde yer ettiği olabilir .
Kriptonun dilimizde ve akımızda neden bu kadar yer etti?
Kriptoyu duymayan artık çok az insan kaldı ve eğer kripto bu kadar kazanç sağlayan bişeyse bu kadar basitse neden herkes kazanamıyor yada herkes kaybetmiyor?
İnsanlar arasında kripto borsasının bu kadar çok her zaman konu olarak konuşulmasının nedeni nedir?
Öncelikle tam olarak güvenilir bulmuyorum ben de. Çünkü farklı sistemler üzerinden al-sat
yatırım gibi işlemler yaptığımız için bu konu göreceli bir hale geliyor. Güvenilir sistemler üzerinde işlemler yaparak kendinizi daha sağlama alabilirsiniz. Diğer sistemlerde dolandırıcılık faaliyetleri bir hayli fazla o yüzden araştırmadan, kanıt görmeden o işe girmemenizi şiddetle tavsiye ederim aksi halde çok büyük zararlar edebilir daha da kötüsü kimlik bilgileriniz çalınabilir.

Bence bu sanal para farklı şekiller ile tekrardan karşımıza çıkar ama btc ve onun gibiler görüldüğü üzere çoğu kişinin yatırım sonucu merakla beklenirken herkesi hayal kırıklığına uğratıp düşmeye devam edeği bir gerçek gibi görünüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri