Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btc Türk Kerem Tibuk Açıklamaları

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Btc Turk kurucusu Kerem Tibuk dün akşam yaşanan twitterda yaşanan #BtcTurkYasaklansın etiketi sonrasında kendi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Açıklamalara geçmeden önce dünyanın önde gelen borsalarından birisi olduğu id*da* eden bir yöneticinin sosyal medyadan yaptığı açıklamaların ardından kendisi ve şirketi ile ilgili paylaşım yapanlara verdiği cevaplar oldukça ilginç ve seviyesini kaybetmiş olarak görüyorum ve ünlü bir atasözü ekliyorum ateş olmayan yerden duman çıkmaz mış.

Yapılan açıklamalara gelince.

1. Yine birileri deli saçması bir belgeyi paylaşarak BtcTurk'ün, rakip yabancı borsaların yasaklanması için lobi yaptığı yalanını tekrar piyasaya sürmüşler. Bu iddia baştan aşağı yalan, hatta tam tersi geçerli ama ben bunu söylemekle yetinmeyeceğim ve sebeplerini de paylaşacağım.

Bu Twitte de söylediği gibi sebeplerini yazıyor. Ancak sebepler ne kadar doğru orası tartışılır.

2. Sebep 1.

BtcTurk dünyanın en başarılı, en karlı ve en hızlı büyüyen kripto alım satım platformlarından biri. Türkiyenin de piyasa değeri olarak en değerli şirketlerinden biri. Hem de bu kadar rekabetçi bir piyasada. Kısaca böyle bir şeye ihtiyacı yok.

Bu açıklama yapılırken bir dakika bile düşünmedimi acaba bir kaç hafta önce yaşanan neredeyse bir gün süren erişim problemini ve daha önce çalınan üyelere ait bilgileri.
Sebep 2.

Paylaşılan taslak BtcTurk dahil tüm yerli kripto alım satım platformlarının sonunu getirecek deli saçması bir taslak. Bitcoini Türkiye ile tanıştıran bir firmanın bunu bilemeyecek olduğunun düşünüyorsanız zeka sorununuzu var demektir.

İşte bu açıklama doğru cünkü yatırımcı toplamak yerine kaybedecekler ve hiç bir yeni coini listeleyemeyecekler tabi birde istediklerinde sistemi kapatamayacaklar.

3. Sebep 3.

Ben, şahsen, hayatımda devlet sayesinde, devletin imkanlarını kullanarak veya devleti rekabeti engelleyen bir araç olarak kullanarak para kazanmadım, kazanmayı da para çalmakla eşdeğer görürüm. Yeterince param var, fazlasına ihtiyacım yok.

Bu kadar hataya karşı Binance tr ye kesilen cezanın kaç kaçı size kesildi.

Borsanın ve Kerem Bey'in doğruları ve yanlışları var eyvallah ama önyargılı okunmadığında açıklamaların hepsi mantıklı. Ben samimiyetine inanıyorum, umarım dediği gibi deli saçması olan belgede yazanların yasa tasarısıyla cidden alakası yoktur.

BtcTürk bizim için kemik borsadır. Biz, daha da fazla gelişmesini ve büyümesini; hatta gerçekten dünya ile rekabet etmesini bekliyoruz. Türkiye, dünyada ben de varım demek istiyorsa, kripto ve blok zincir olayını ciddiye almalı. Ki bunun başını çekecek olan da BtcTürk ve Paribu'dur. Zaman zaman bu borsaların da hataları oluyor ama hemen vazgeçmeyelim.

Sonuçta yabancı borsalar da, aynı oranda risk barındırıyor bizim için.

YTD.

BtcTürk bizim için kemik borsadır. Biz, daha da fazla gelişmesini ve büyümesini; hatta gerçekten dünya ile rekabet etmesini bekliyoruz. Türkiye, dünyada ben de varım demek istiyorsa, kripto ve blok zincir olayını ciddiye almalı. Ki bunun başını çekecek olan da BtcTürk ve Paribu'dur. Zaman zaman bu borsaların da hataları oluyor ama hemen vazgeçmeyelim.

Sonuçta yabancı borsalar da, aynı oranda risk barındırıyor bizim için.

YTD.
Tüm borsa sistemleri şahsi risk barındırıyor ancak bu alan ki içerisinde yüklü miktarda para var güvenliği sağlanmalı ve eğer global anlamda gerçekten bir şeyler yapılmak yatırımcı korunmak isteniyorsa ilk kurulduğu günden itibaren kaç sene geçmiş dünyadaki ilk borsalar arasında olan bir platform kendini geliştirmeliydi bu seviyeler ilginç bir şekilde komik kalıyor bildiğim kadarıyla Binance 2018 kuruluşlu btc Türk daha eski ama yerlerine bakınca çok sıkıntı var

Tüm borsa sistemleri şahsi risk barındırıyor ancak bu alan ki içerisinde yüklü miktarda para var güvenliği sağlanmalı ve eğer global anlamda gerçekten bir şeyler yapılmak yatırımcı korunmak isteniyorsa ilk kurulduğu günden itibaren kaç sene geçmiş dünyadaki ilk borsalar arasında olan bir platform kendini geliştirmeliydi bu seviyeler ilginç bir şekilde komik kalıyor bildiğim kadarıyla Binance 2018 kuruluşlu btc Türk daha eski ama yerlerine bakınca çok sıkıntı var
BTCTürk, kazançlarıyla emlak yatırımı yapmıştır muhtemelen. O yüzden gelişmeye fırsat bulamamış olabilirler. Şimdi kira gelirleriyle yeni emlak yatırımı araştırıyorlardır. Bizimkilerin ticaret kafası böyle işliyor çünkü. :ROFLMAO::ROFLMAO:

öncelikle bu cripto para işinde iki ihtimal var 1)ya kazanırsın ya kaybedersin 2)KAZANDIN NASIL HARCARSIN
bence giremkte bi sakınca yok öncelikle az miktarlarla başlanıp katladıkça daha yüksek miktarlarda kullanıılabilir bi yatırım not)yatırım tavsiyesi deil

ve gelelim 2 ye bence harcama kaznamkatan daha zor çünkü para kazandıkça kıymete biner ve emekle kazanılan para harcanılmak istenmez bu yüzden bence doğru ve yatırımsal harcamalar yapılmalı bence önce katlanılan paranın birazı tekrar yatırım için bi köşeye atılmalı geri kalan para ise önce ihtiyaç sonra istek üzerine harcanmalı benden bu kdr kolay gelsin iyi yazmalar NOT yatırım tavsiyesi vermiyorum kendi fikrimi söyüyorum )

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri