Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT ne kadar daha yükselebilir

Bence btt cok iyi seviyelere gelmisti ve hala da ilk yukseliate gelecegini dusunuyorum. Ayni sekilde holo win icinde boyle dusunuyorum. Suan bu coinler diger yukselen coinleri cok geriden takip etselerde, altcoinlere girecek en ufak para bu coinleri sahlandirir bence.. YTD

Bence btt cok iyi seviyelere gelmisti ve hala da ilk yukseliate gelecegini dusunuyorum. Ayni sekilde holo win icinde boyle dusunuyorum. Suan bu coinler diger yukselen coinleri cok geriden takip etselerde, altcoinlere girecek en ufak para bu coinleri sahlandirir bence.. YTD
BTT bu forumda eski yatırımcıların sürekli takibinde olan bir birimdir, ancak şöyle bir durum söz konusu... Bu trend sezonu bitince BTT ne olacak ?
nedense bu son 6 ayda hepsine tedirgin yaklaşıyoruz. Elon musk bizim yıllardır güzelce takip ettiğimiz piyasayı maf etti.

bugün doge yerinde btt,ada,dot bunlardan biri olmalıydı BTT'den çok bir şey bekleyemiyorum yada halen tedirginim.. YTD

Bana göre DOGE'den sonra analizi en zor coin BTT olmuştur. Alacak arkadaşlar analiz yapacaksa alttaki 4 periyoda dikkatle baksın.

Aylık olarak

Haftalık olarak

Günlük olarak

ve Saatlik olarak

Şimdi şu 4 tabloya bakınca istikrarlı bir iniş çıkışı olmadığını görebilirsiniz. Nereden alım yapılacağı nereden de çıkacağını bilmemiz için ciddi bir araştırma yapılması gerekiyor. Ben bu forumda adını ilk duyduğunda bir miktar alıp kenara koyup unuttum. Hatta Bir ara %100 kar ederken ertesi gün aldığım karın %80'ini geri vermiştim. Bugünse ilk aldığım güne yakın bir rakamla duruyor. Zararda mıyım ? Hayır, Uzun vadeli olarak elimde tutmak istediğim için de unuttum.

Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

BTT sağlam bir şekilde yükseliyor ve sağlıklı şekilde düşüyor bazı koinler gibi hızlı şekilde değişmiyor benim fikrim yavaş yükselecektir ytd

Bir kaç farklı sayfadan değişik haberler okudum. Bunlar arasında BTT'de mevcuttu. Mayıs ayından sonra altcoin'lerin şahlanışı olacak demişler.

!!Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!

Ben sadece sepetimdeki coinlerin takibini yapıp haricinde aklımda olan farklı bir kaç coin'e bakmıştım. Sizin için kontrol edebilirim
Win ve denti cok merak ediyorum
Lite coin, Enjin coin, Bat coin, Ada coin, Xrp coin, BTT coin gibi coinlerin takibindeyim (YTD)
Ben yaklasik 1 aydir dentteyim, kisa bir suredirde win deyim. Win de cok buyuk acemilik yaparak 275 seviyesinden satin almistim. Suan win ile ilgili tum olumlu haberlere ihtiyacim var, aksi takdirde yasadigim dususler neticesinde zararina satacagim :)

Win ve denti cok merak ediyorum

Ben yaklasik 1 aydir dentteyim, kisa bir suredirde win deyim. Win de cok buyuk acemilik yaparak 275 seviyesinden satin almistim. Suan win ile ilgili tum olumlu haberlere ihtiyacim var, aksi takdirde yasadigim dususler neticesinde zararina satacagim :)
Bence biraz daha bekleyin bir aceleniz yoksa bu işlerin ne olacağı hiç belli olmaz. Tedbir amaçlı, işlem yaptığınız platformda stop özelliği varsa bence kullanın. Stop hayat kurtarır.

YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri