Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT Ne Zaman 1 Dolar Olur

Bittorrent Ne Zaman 1 Dolar Olur

Bir çok yerde görüyorum, ciddi ciddi adamlar bunları soruyor.
Adamlar düştükçe alacağım diyor sağda solda bunu görenler gaza geliyor :S
Bu gibi arkadaşları izlemekten, film izlemeyi unutuyorum inanın,
Sanki bugün alınan coin yarın 1000 Kat yapacak edasında konuşmalar :)
Btt ne zaman 1 dolar olur ? Kimsenin bir şeyden haberi yok.
Son 24 saat içerisinde TRON tabanlı coinleri kimse görmüyor mu?
Nereden Geliyor Bu Cesaret :)

Ben ise 9 Nisan rallisi gerçek olacak mı? bunu düşünüyorum :)

Rally Turkey GIF by Red Bull

YTD...
5 nisan gununden beridir yakin zamanda btt ralli yi gormeyecek sanırım, yatirimim btt de hâla duruyo satarsam zarar etcem suan gaza geldim yuksek de aldim sanirim ben takip etmeye basladigimda 0.06 - 0.07 try arasi gidip geliyordu , anlik oyniyim dedim 0.065 den alip bi delilik ettim :( şuan 0.05 lerde umarim yukselirr herkese bol kazanclar..
YTD

Ben öyle bir şeyin olabileceğine hiç inanmıyorum ama çıkmadık candan ümit kesilmezmiş bakarsınız olur yatırım yapanların yüzü güler YTD

Aslında yorum yapmayacaktım ama aşağıdaki yorum ilgimi çekti bu kanıya nerden vardınız hocam tarihte vermişsiniz
2022 haziran gibi olabileceğini tahmin ediyorum

Ben öyle bir şeyin olabileceğine hiç inanmıyorum ama çıkmadık candan ümit kesilmezmiş bakarsınız olur yatırım yapanların yüzü güler YTD

Aslında yorum yapmayacaktım ama aşağıdaki yorum ilgimi çekti bu kanıya nerden vardınız hocam tarihte vermişsiniz
iç ses ve biraz grafik karşılaştırmaları şu anda düşüş trendinin biraz daha devam etmesini bekliyorum ondan sonra tekrar büyük yükselişler kapıda olacak, tabiki bunlar şahsi düşüncelerim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri