Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Büyük iddia: "Kurumsal yatırımcılar Bitcoin balonunu patlatacak

Ekran Görüntüsü (490).png

Haberimiz cointelegraph kaynaklı. Altın destekçisi olarak bilinen Peter Schiff, yükselen BTC/USD paritesinin suni olduğunu ve kurumsal yatırımcılar tarafından şişirilen bir balon olduğunu iddia etti.

Peter Schiff, iddiasını Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Televizyon kanallarına sürekli olarak reklamlar veren Grayscale Trust'u(GBTC), kurumsal bir çok firmanın Bitcoin satın almak için aracı olarak kullandıklarını yazarak iddialarına devam etti. Ona göre, CNBC kanalındaki Bitcoin ile ilgili yayınlara ,sadece Bitcoin taraftarı ve destekçisi konuklar dahil ediliyor ve mantıksal açıklaması olmayan uçuk fiyat tahminleri yapılıyor. CNBC kanalı hakkındaki keskin iddialarından bir diğeri ise Bitcoin hakkında olumsuz görüş bildiren kişilerin asla Bitcoin programlarına davet edilmediği şeklinde.

Kendi söylemleriyle Schiff iddiaları ;

Ekran Görüntüsü (486).png

Ekran Görüntüsü (488).png

Bu görüşler altında iddiasının son sözleri: Grayscale bir gün en büyük satıcı haline dönüşebilir.

-- Haber kaynağından derlenmiş olup yatırım tavsiyesi değildir. --

Kripto para sektörü manipülasyona çok açık bir sektör. Ne zaman ne olacağı kestirilemiyor. Bitcoin son dönemde çok agresif bir yükseliş içinde. Ben bunu son zamanlarda bazı şirket ve kurumların Bitcoin ile işlem yapmayı kabul etmelerine dair okuduğum haberlere bağlıyordum. Yani dünya yavaş yavaş Bitcoin'i daha çok benimsiyor ve değeri artıyor diye düşünüyordum. Tekrar hızlı bir düşüş yaşayıp yaşamayacağını kestiremiyorum. Hep birlikte bekleyip göreceğiz sanırım. Bu süre zarfında dikkatli yatırımlar yapmak en iyisi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri