Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Charles Hoskinson, DeFi'yi Düzeltmek İstiyor

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
Charles Hoskinson, DeFi’yi Düzeltmek İstiyor.jpg

Charles Hoskinson, DeFi'yi Düzeltmek İstiyor​

Charles Hoskinson, Cardano ekosistemi üzerinde 175’ten fazla proje olduğunu ve 2022 senesinin 1. Çeyreğinde bir düzineden fazla projenin piyasaya sürüleceğini bildirdi.

1 ocak’tan beri Cardano’da inşa edilen 178 proje mevcut. Gelecek yılın ilk çeyreğinde ise lansman için 11 proje var.

Ekran Alıntısı.PNG

Youtube üzerinden yaptığı açıklamada DeFi ekosistemindeki uygulamaların düşük kaliteliğinden ve merkeziyetiz Finans platformunun tuzaklarından sıkıldığını söyledi.

Charles Hoskinson, Ethereum Blok zinciri üzerinden dolandırıcılık ve saldırılardan yaşanan kaybın 10.5 Milyar Dolar üzerinde olduğunu belirtti.

Hoskinson, Ourovoros konsensüs protokolü, Cardano’nun ömrünü uzatacağını belirtti.

Ethereum ağındaki saldırılardaki kayıpların Ethereum'la bir alakası yok ki, ağın çok kullanılmasıyla alakası var. Aynı kayıplar BSC'de de var, Polygon'da da var. Bu hızla devam edilirse Cardano tüm rakiplerinin 10 adım arkasında kalır. @SatoshiTURK çok daha iyi biliyor, yazılım dilleri diğer blockchainlerin aksine çok aykırı, en baştan öğrenip ezberlenmesi gereken ve yeterli SDK bulunmayan bir dil.

Ağda bir tane dex başlatana kadar kırk takla attılar. NFT entegreli bir oyun çıkaracak olsalar piyasaya sürmesi aylar alacak. Hoskinson nasıl düzeltecekmiş 2022'de DeFi'ı merak ettim.

Bu sakallıda iş var. Bana güven veren öncülerden birisi. Justin Sun'ın aksine bu adama güvenim tam. O yüzden beni çok yorsa da, ADA'dan vazgeçmiyorum.

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri