Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ClickRising - Uygulama İndirt Kazan - 200 Doların Üzerinde Ödeme Alındı

Öncelikle benim ödeme aldığım zamanda VPN'e müsaade ediyordu. Bende tüm indirmelerimi 3 farklı cihazdan Amerika üzerinden yapıyordum. Sonra arkadaşlardan rica edip onlardan da yaptım. Kolay paraydı açıkçası. Şimdi biraz zorlaştırmışlar. VPN'yi saymıyor... Ama yine de güzel miktarlar kazanmak mümkün.

Birkaç yöntemim var onları kendime saklamak istiyorum ama 2 günde 50 dolar çok rahat oluyor şimdilik.

Gelelim saklamak istemediğim yöntemlere. Görev sitelerinde görev olarak veriyorum. Ortalama maliyetinin 3 katını kazanıyorum. en basit yapabileceğiniz yöntem. İllanları koyup arkanıza yaslanın.

Eş dosta söyleyin. Yine birşeyler yapar, Akmasa da damlar diyelim :)

Sosyal medya hesaplarından birşeyler yapabilirsiniz. Uğraşmadım ama denenebilir.

Her oyun için kendi indirmelerinizde sayılıyor. Bilginize.

yabancı görev siteleri araştırıyorum. Onlar olursa efsane olur. 5-10 cent görev maliyeti 2 dolar kazanç :)

Şimdi gelelim önemli noktaya

Örnek LİNK

Yukarıda linki olan uygulamayı inceleyelim. IOS ve Androide farklı veriyor. Amerikan kullanıcılarına 1,75-2 dolar veriyor. Türkiye'den indirmelerde bu oran 7-15 cent arası. Yani yabancı kaynaklar buablirseniz çok rahat kazanırsınız. Bulamasanızda kazanmanın çok zor olduğunu düşünmüyorum .

Ekli dosyayı görüntüle 10992

Her uygulama her ülkeye farklı veriyor. O yüzden önce inceleyin sonra link oluşturun. Kimi uygulama sadece android kimisi sadece IOS için. Gibi gibi detayları var. Takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Bu arada referans üyeliği ile kendi kazancınızı %5 bonuslu olarak alıyorsunuz. Bu sene geçerli olan bir durum bu. Bilginize

SİTE LİNKİ
hocam hala devam ediyormusunuz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug