Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cloud mining nedir ? Ne kazandırır

• Konbuyu başlatan ser21
  • Başlangıç tarihi
S

ser21

Misafir
Merhaba arkadaşlar bugunde bulut madenciliğine bakacaz. Dün musluk sitelerinin çalışma stili ve ne kazanırızdan kazandığıma örnek vermiştim şimdi ise bulut madenciliğinde aynısını yapacağız.
Bulut (Cloud) mining nedir ?
paylaşılan işlem gücüne sahip uzak veri merkezini kullanan kripto para madenciliğidir. Bu bulut madenciliğinde yatırım yapmanızı tavsiye etmem yada iyi araştırılarak yapılmalıdır. Dual mine da 3 yıllık bir site 2 sene önce girdim fakat suan ayda 8 dolar cektırıyor ben ayda 60 dolar kazanıyorum. Böyle sitelerde var. Fakat işini iyi yapanlar bile 1 2 yıl içinde kapanıp gidiyor. Biz burda ücretsiz mining yapabileceğimiz siteler e yöneleceğiz. Şimdi bakalım ne kadar kazandırıyor ortalama mining sistemleri yine bugunde kullandığım 2 site ustunden orneklendirme vereceğim.

İlk olarak chanmine sitesinden örneklendirme vereyim. Suan chanmıne sitesinden saatlık 31 satoshi kazanıyorum. Buda gunluk 744 satoshi eder aya vurdugumuzda ise 22.333 satoshi oda suan ki btc kuruyla 150 tl yapıyor. Bu mininglerin genelinde hesap oluşturup bırakınca mining yapıyor. gunluk girip yok captcha cözmek reklam tıklama gibi şeyler olmuyor. O yuzden burdaki 150 tl cok iyi birde aylık kazancla cekebileceğiniz siteler bulun arkadaşlar mesela bu sitede asgari cekim 5700 satoshi 8 gunde cok rahat ulasılabiliniyor.

İkinci sitemizde ryzex burda tron kasıyorum bu seride hep bana satoshi hesaplattınız. Birazda tron kazalım. Tron olarak gunde 2 tron kazımım var. Bu sayede aylık 60 tron topluyorum. Suan ki kurla 80 tl ye geliyor. Gayet güzel kazanç sadece 3 dakika uye oluyorsun ay sonu 2 dakika para çekme işlemi yapıyorsun. Daha burdaki gösterdiklerim örnekti daha cok site kullanıyorum böyle farklı bir konuda anlatırım onlarıda iyi forumlar...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri