Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase açıklaması : BTC para çekme işlemlerinde gecikmeler yaşanıyor

Ekran Görüntüsü (430).png

Bitcoin ağ tıkanıklığı nedeniyle, oldukça yakın zamanlarda, en son 26 Kasım tarihlerinde yaşadığımız bir sorun olan, Bitcoin para çekme işlemlerinde yaşanan gecikmeler tekrar karşımıza çıkmış durumda .

Haber sitesi coindesk, bu konuda Coinbase tarafından yapılan açıklamaları okuyucularına servis etmiş. Coinbase , Bitcoin ağ geçidinde yaşanan ve devam eden eden ağ tıkanıklığı nedeniyle Bitcoin para çekme işlemlerinde sorunlar yaşandığını ve gecikmeler olduğunu bildirdi. Yapılan açıklamanın devamında bu sorundan dolayı borsada alım satım işlemlerinin etkilenmediği de bildirildi.

Az önce, bir faucet sitesinden 0.00021 btc çektim 5250 satoshi fee uyguladı, faucet kazancındaki en sıkıcı hal..
Böyle zamanlarda faucet siteleri de, coinpayu gibi payeer benzeri cüzdanları kullansalar iyi olacak..

Bunun sebebi yalnızca ağ da yaşanan yoğunluk mudur peki?
Ya da bu sadece arkasına sığındıkları bir mazerettir. Ağ yoğunluğu olması da çok normal gerçi. Bitcoin piyasası çok hareketli bugünlerde.
Özellikle Bitcoin'e ve diğer kripto para birimlerine ilginin arttığını gözlemleyebiliyoruz sonuçta.
Bazı şirketler, ellerindeki varlıkların değerini enflasyondan korumak için kripto para aldıklarını ifade ediyor.
Bir süre sonra bu sorun çözülecektir. Böyle devam ederse piyasada bir paniğe yol açar diye düşünüyorum.

Bunun sebebi yalnızca ağ da yaşanan yoğunluk mudur peki?
Ya da bu sadece arkasına sığındıkları bir mazerettir. Ağ yoğunluğu olması da çok normal gerçi. Bitcoin piyasası çok hareketli bugünlerde.
Özellikle Bitcoin'e ve diğer kripto para birimlerine ilginin arttığını gözlemleyebiliyoruz sonuçta.
Bazı şirketler, ellerindeki varlıkların değerini enflasyondan korumak için kripto para aldıklarını ifade ediyor.
Bir süre sonra bu sorun çözülecektir. Böyle devam ederse piyasada bir paniğe yol açar diye düşünüyorum.

Evet , zaten normalde de var olan bir güvensizliği daha da artırıyor bu tür durumlar.

Arkadaşlar bu ilk yaşanan bir olay değil ve sebebi de zaten belli : Bitcoin ağ geçidinde yaşanan ağ tıkanıklığı..
Güvenle ilgili ne gibi olumsuz düşüncelere sahipsiniz bilmiyorum ama bu ağ tıkanıklığından dolayı eline geçmesi gereken Bitcoin'leri eline geçmeyen, kaybolan vs. gibi bir durum yaşayan kimse görmedim .

Sanırım sorun büyük oranda çözüldü ..

Reklam izleme kazançları ile ilgili bir siteden beklediğim ve ağ tıkanıklığına takılan tek bir ödemem vardı, bugün 09.17 saati itibariyle onay alıp cüzdana geçmiş.

satoshiturk kazançlarını talep edip ödemeleri ağ tıkanıklığına takılan bir çok forum üyesi arkadaşında ödemelerinin sitemden onay aldığını forum ödemeleri sayfasından görüyorum, ödemeleri hayırlı olsun..:love:

Sanırım sorun büyük oranda çözüldü ..

Reklam izleme kazançları ile ilgili bir siteden beklediğim ve ağ tıkanıklığına takılan tek bir ödemem vardı, bugün 09.17 saati itibariyle onay alıp cüzdana geçmiş.

satoshiturk kazançlarını talep edip ödemeleri ağ tıkanıklığına takılan bir çok forum üyesi arkadaşında ödemelerinin sitemden onay aldığını forum ödemeleri sayfasından görüyorum, ödemeleri hayırlı olsun..:love:
Sabah geldi. Zaten eninde sonunda gelecek :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri