Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinlist Borsası ile 10$ Kazanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IMG_20201125_022645_353.jpg
Hepinize merhaba dostlar

Bu yazımda sizlere CoinList Borsasının başlatmış olduğu bir kampanyadan ve nasıl faydalanabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Oncelikle vermiş olduğum linkten borsaya kayıt olup mail onayınızı yapmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir

Coinlist : https://bit.ly/2IWKaqB

Daha sonra profil kısmından Kimlik doğrulama işleminizi yapmaniz gerekmektedir. Bilgilerinizi doldurarak kimlik ön ve arka fotoğraf yükleyip, yüzünüzü açılan kameraya tanitmaniz isteniyor.
Kimlik onayınız işlemleri doğru yaptığınız takdirde 5 dakika içerisinde onaylanır.

Gelelim sıradaki adıma. Borsaya minimum 100$ değerinde bir bakiye yatırıp, bununla minimum 100$ değerinde bir alım satım işlemi yapmamız isteniyor. Borsa komisyon oranlarını incelediğimde en uygun yatırımın ALGO Token olduğunu gördüm.

Yatirdiginiz parayı alım satım işleminden sonra tekrar cüzdanınıza çekebilirsiniz arkadaşlar. Borsada bekletme gibi bir zorunluluğumuz yoktur.

10$ ödülünüz işlemleri doğru bir şekilde yaptığınız takdirde Perşembe günü CoinList hesabınıza yatırılacaktır. Dilediğiniz gibi çekim yapabilir ve harcayabilirsiniz

Yatirim şartını yerine getirmek için yeterli parası olmayan arkadaşlar benimle telegram üzerinden iletişime gecerlerse referansım olan arkadaşların yatırımını ben yapmaktayım

Telegram iletişim : https://t.me/Airdrop_Turkiye1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri