Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinmarketcap Earn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coinmarketcap'in Binance tarafından satın alınmasından sonra, Coinbase tarafından uygulanan Coinbase Earn projesinin bir nevi çakması olarak piyasaya sürülen ve Coinbase earn gelirlerinin yakınına bile yaklaşamamış, ancak Binance'de bulunan düşük tutarları BNB'ye çevirme özelliği sayesinde komisyon kesintilerinde kullanabileceğiniz meblağların hesabınıza yatmasını sağlayan airdroplar düzenleyen projedir. Biraz uzun bir cümle oldu farkındayım ancak kısa ve öz tanımı bu şekilde söylenebilir. Coinbase earn ile aynı şekilde ders videoları izliyorsunuz ancak sonunda bu izlediğiniz projeler ile ilgili videolardan sizi "Quiz" yapıyorlar. Bu sorulara ait cevaplar internette kolaylıkla bulunabiliyor. Ayrıca bu başlığı da takip ederseniz elimden geldiğince Coinmarketcap Earn Airdrop yönünden güncel tutmaya çalışacağım.
Gelelim ana şartlara;
- Binance borsası üzerinden KYC yapılmış bir hesap. Bunun için buradan üye olabilirsiniz (Komisyon indirimli üyelik)
- Coinmarketcap.com adresi üzerinden bir üyelik açılması
- Videoların izlenmesi ve asla geçilmemesi, sesi açık olması.
- Quiz sonucunda tüm sorulara doğru cevap.

Ortalama olarak 0,50- 1.50 dolara arasında verdi bu güne kadar. ileri de beklenmedik bir bomba yapar orasını bilemem. Çünkü ödeyeceği tutarı yazmıyor. Muhtemelen katılımcı sayısına göre paylaştırıyor. Sistemde referans sistemi bulunmuyor. bu sebeple de sağda solda fazla duyabileceğiniz airdroplardan değil. Malum referans yoksa kolay kolay kimse duyurmakla uğraşmıyor.

Bundan önce BAND, KAVA ve LUNA Airdropları gerçekleştirildi. Şahsi görüşüm şuan çok durağan gidiyor ama bir yerde patlayıp sağlam bir şey vereceği ve bu projenin adının duyulmaya başlayarak Coinbase Earn'e olan ilginin azalacağı. Zaten mevcut haliyle o borsaya ilginin bayağı azaldığını düşünüyorum.

Şuan halihazırda Helium (HNT) airdrobu aktif. Bitiş tarihi belirtilmemiş. ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Bol kazançlar.

HNT videolarını geçip soruları sallayarak yapmıştım. Airdrop verecek mi, verirse ne zaman verir bilmiyorum.

Coinbase Earn projesine üye olmuştum. Bir eğitim izledim sonrasında sınav kısmı hiç gelmedi anlamadım acaba sistemde bir sıkıntı olabilir mi diye 1-2 kere daha denemiştim sonra sonuç çıkmayınca bırakmıştım. Sanırım o zamanlar çok daha iyi rakamlar veriyorlardı. Öyle işte. Bilgi için teşekkürler. Denemekte fayda var.

Coinbase Earn projesine üye olmuştum. Bir eğitim izledim sonrasında sınav kısmı hiç gelmedi anlamadım acaba sistemde bir sıkıntı olabilir mi diye 1-2 kere daha denemiştim sonra sonuç çıkmayınca bırakmıştım. Sanırım o zamanlar çok daha iyi rakamlar veriyorlardı. Öyle işte. Bilgi için teşekkürler. Denemekte fayda var.
Coinbase Earn de quiz yok. Karıştırmış olmayasınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri