Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinmarketcap SAND Airdrop ($10'a kadar ödül)

• Konbuyu başlatan 1925batmazbugunes
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1

1925batmazbugunes

Misafir
https://coinmarketcap.com/earn/project/the-sandbox

Coinmarketcap üyeliği olmayanlar üye olsun

Sayfanın aşağısında ''take the quiz'' bölümü var ona basarak soruları yanıtlamaya başlayabilirsiniz. Sadece Binance üyelik kabul ediliyor Quiz'e başlarken 8 haneli Binance ID vermeniz gerekiyor.

Binance üyeliğiniz yok ise üye olmak için : https://www.binance.com/tr/register?ref=55206144

Quiz cevapları sırasıyla :
3.000.000.000
Ethereum
Playing games
Stablecoin
VoxEdit
All of the above
All of the above
Integrate them and Publish their game experiences

Coinmarketcap'te yolladığım dördüncü airdrop quizi oluyor sanırım. Hepsinde videoları atlamadan sesli şekilde izliyorum, daha Binance hesabına gelen giden yok.
Ayrıca create account bölümü çalışmıyor sandbox'ın.

Ben daha önce katıldığım birkaç quizden ödülü aldım bazen katılımcı sınırı olabiliyor ilk katılan alır mantığı işliyor onunla alakalı olabilir. Binance er geç yatırıyor kazanılan ödülü bazen gecikmeler olsa da.

Coinmarketcap'te yolladığım dördüncü airdrop quizi oluyor sanırım. Hepsinde videoları atlamadan sesli şekilde izliyorum, daha Binance hesabına gelen giden yok.
Ayrıca create account bölümü çalışmıyor sandbox'ın.
Hesabınızda KYC var mı?

@1925batmazbugunes daha düzenli içerik daha anlaşılır olur hocam. Örneğin cevaplar kopya içerik statüsünde. Elbette cevap heryerd aynı. Kopya demiyorum. Ama o cevaplar için 'alıntı' aracını kullanabilirsiniz.

Cepten yapıyorsanız videoları izlemiyor görünebilirsiniz.

Kota dolmuş olabilir.

Cevaplarda yanlışlık yapıyor olabilirsiniz.

Coinmarketcap üyeliğiniz var mı?

Aklıma gelenler bunlar. Ben hepsinde aldım. Hiç sıkıntı olmadı.
Videoları sesi açık şekilde sonuna kadar bekliyorum pc'de, cevaplar bir yerde paylaşılmış oluyor ona göre yapıyorum (belki yanlış oluyordur), Coinmarketcap üyeliği de var. Bir şekilde gelmedi şu ana kadar hiç. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri