Neler yeni

CryptoPop - Coin Simgelerini Eşleştir ETH Kazan

probit borsası
  • Full Node: Doğrulama yaparken başka bir düğüme ihtiyaç duymadan işlem yapabilen blokzincirinin tamamının kopyasına sahip düğümdür. Genellikle madencilik yapılabilmesi için ihtiyaç duyulur.

Rengarengo

Yüzbaşı
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
776
Çözümler
1
Tepkime puanı
300
Puanları
285
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek


0.00022440
  • 0.00000000  
  • #1
CryptoPop (Android Uygulama)
Bu uygulama, uzun aramalar sonucu ulaştığım ve zevkli görünen ve oldukça sade bir işleyişle gelen bir uygulamadır arkadaşlar. Bu uygulamanın da mantığı oyun oynarken 'ETH satoshi' toplamak. Oyunu geliştiren yazılımcılar belli başlı level kuralları uyguluyorlar. Bu oyunda da belli başlı kurallar var elbette. Oyunumuzda her level atlamada google reklamlarının geldiğini de konunun en başında belirtmiş olayım arkadaşlar. :)

Nasıl kazandırıyor?
Oyunumuzda coin 'para' simgeleri bulunuyor. Bu simgelerden aynı olan, gruplar halinde olanlara iki defa tıklıyoruz ve bu simgeleri puan ve ETH satoshiye çeviriyoruz. Her oyun levelinde önümüze gelen bu kutucuklardan 10'dan daha fazla kutu kaldıysa o level boş geçmiyor, gereken level puanını topladıysak üst levele atlayabiliyoruz. Eşleştirdiğiniz kutuların sayısı ne kadar çoksa mesela 12 kutu, oldukça fazla puan ve satoshi kazandırıyor. Ama her seferinde ikili üçlü grupları eşleştirirseniz büyük ihtimalle en fazla üç veya dört level sonra tekrardan oyuna başlarsınız. Satoshiler silinmiyor kaygılanmayın. Bölüm sonlarında genelde 10 kutu yani simgeden daha az kalabiliyor ve bize bu durum için uygulama ekstra puan ve satoshi veriyor o level için.

Ne kadar kazandırıyor?
Uygulama, iyi ve başarılı geçtiğimiz her level başına bizlere 600 ile 1000 arası 'ETH satoshi' veriyor. Oynadığınız her oyunun satoshisi, oyun hesabınızda birikiyor. Level için gerekli olan puanı (ayrı oyun sistemidir) toplayamazsanız ekrana gelen Game Over yazısına kaygılanmanıza hiç gerek yok. Oyun baştan da başlasa, önceki oturumlarda kazandığınız satoshiler asla silinmiyor, oyun sırasında hesabınıza ekleniyor.

Nasıl çekim yapılıyor?
Ödemeler Coinbase cüzdanınıza anında ulaşıyor. Tabi bir kısıtlama bu uygulamada da söz konusu. 500.000 satoshi bir çekim için üst sınır olarak belirlenmiş. Fakat ödeme için herhangi bir alt limit yok. Bu da oyunun güzel yanı. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki ödeme talep ettikten sonra iki gün içerisinde tekrar çekim yapamıyorsunuz. Uygulamanın otomatik sistemli iki gün geri sayımı bittikten hemen sonra biriken tüm ETH satoshileri yeniden çekmek isterseniz çekim işleminizi anında başlatabilirsiniz.

(Not: Bu ETH toplama oyununu oynamaya başlamadan önce Coinbase hesabınıza ait olan mail adresinizi mutlaka 'cüzdan kodu yerine' ekleyerek kaydetmeniz gerekiyor.)

Oldukça zevkli geçen bu oyunu indirmek isterseniz, linklerimiz hemen iki satır aşağıdadır. İyi forumlar arkadaşlar. :)

Referanslı linkim:
Buradan :)

Referanssız link:

Buradan :(
 

Bu konudan Rengarengo isimli kullanıcıya 0.00000676 Bitcoin verilmiştir

0.00000676 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 2.14 Türk Lirası Değerindedir.

Misafir474

Kıdemli Çavuş
Katılım
20 May 2022
Mesajlar
137
Tepkime puanı
14
Puanları
285
Yaş
23
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #2
çekim limiti çok yüksek 500.000 satoshi yapmak için ilk başlarda 1 ay ugraşmak gerekir.
 
Üst