Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cryptotab Mining Beraber Kazanalım

Crytotab konusunu hangi formda görsem hemen bir heves sarıyor beni. Elimdeki makina çok iyi değil. Hp marka aşağıdaki özelliklere sahip bir laptop ile deneme yaptım.

Intel(R) Core(TM) i7-3520M CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz
16 GB RAM var.

Çok yormasında diye yarının üstünde bir güç ile, 1300 - 1500 arası kazım gücüyle kazım denedim. Sabah 9 akşam 6 mesaide denedim fakat saat 2-3 gibiydi bilgisayardan gelen fan sesleri ve ısınmaya kayıtsız kalamayıp tarayıcıyı sildim. Bu süre zarfında 30 satoshi falan topladı. Günü bitirdiğinde 50 satoshi olsaydı, aylık 750 satoshi yapardı. O da çok düşük bir rakama tekabül ediyor bence :(

Maksimuma çektim 2000 kazım gücü gördüm arada bir denemek için fakat aylık toplamı çok etkilemeyecek bir performans sergiledi. Adbtc.top ile günlük 100-150 satoshi toplamak daha mantıklı geldi bana :)

Biraz daha iyi makinelerle yapılırsa güzel rakamlara ulaşılabilir sanırım.

yazık etmeyin cihazlarınıza. Burada birinci level de bile oradan kazandığınızdan daha kolay kazanırsınız en basitinden. Cihazlarda çok pahalı şu an. Yine de siz bilirsiniz. Kendi kendine geliyor emek vermiyorum diyorsunuz ama o cihaz bir patlarsa giden emekleriniz, yeni cihaz almak için vereceğiniz emekler falan. Neyse anladınız siz beni.

yazık etmeyin cihazlarınıza. Burada birinci level de bile oradan kazandığınızdan daha kolay kazanırsınız en basitinden. Cihazlarda çok pahalı şu an. Yine de siz bilirsiniz. Kendi kendine geliyor emek vermiyorum diyorsunuz ama o cihaz bir patlarsa giden emekleriniz, yeni cihaz almak için vereceğiniz emekler falan. Neyse anladınız siz beni.

Hocam aynı görüşteyim ben bir deneme yapmak istemiştim fakat iyi getirisi olacaksa amazon, google vb. şirketlerin verdiği bazen ücretsiz virtual makinelerle denemeler yapılıp gerçekten iyi getiriyorsa ücretli olarak alınıp kâr sağlanabilir mi? Diye düşünmüştüm. Sonradan bu konuda tecrübe etmesem de şöyle bir şey öğrendim. Bu tarz makineler alıp, böyle işler için kullanıldığında o makineler kapatılıyormuş sanırım. Ama tecrübe etmiş biri varsa ondan duymak daha iyi olur tabi.

Ben telefondan denedim 1000mhs hızla vpn ile kazdım ve gerçekten değmiyor. Tavsiye etmiyorum. Hatta hızlandırıcı özellikleri var onları alsan onların parası bile çıkmıyor.

Bu tarz işler bana mantıklı gelmiyor normal rigi olan mining yapan biriyim uzun zamandır bu işteyim öyle bir siteye üye oldum kazım yapıyorum vs. bunlar gerçekçi işler değil

Arkadaşlar daha önce yatırımsız ödeme aldığınız mining sitesi var mı? veya güvenilir olup yatırım ile mining yapabileceğimiz site de olabilir. Bilgisi olan bana yazabilir.

peki sormak istiyorum iyi bir bilgisayar alınsa kazım hızı 5000 ve ya 10000 olsa kazandırır mı
Aslında düşüncem şu yasal cercevede boyle bir forum adına bir bilgisayar alınsa ancak iyi bir bilgisayar örneğin her kullanıcı 500 satoshi bağış yapsa kazandığından bu bilgisayar alınsa ve her cekimde siteye dağıtılsa diye düşünmüştüm, yapilabilirligi tartışılır tabiki

peki sormak istiyorum iyi bir bilgisayar alınsa kazım hızı 5000 ve ya 10000 olsa kazandırır mı
Aslında düşüncem şu yasal cercevede boyle bir forum adına bir bilgisayar alınsa ancak iyi bir bilgisayar örneğin her kullanıcı 500 satoshi bağış yapsa kazandığından bu bilgisayar alınsa ve her cekimde siteye dağıtılsa diye düşünmüştüm, yapilabilirligi tartışılır tabiki
10k Hash ile çok kazanamazsınız. Elde tutulabilir bir gelir için minimum 100k hash lazım.
İkinci öneriye gelirsek de olması imkansız ve gereksiz. Bulut madencilik forumuna dönüşürüz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri