Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CryptoTalk'ın Çöküşüne Şahit Olmak

Merhaba arkadaşlar,
Bu forumun sistemini benzettiğim bir forumu kullanmıştım daha önce. CryptoTalk forumunu belki duymuşsunuzdur. Her bir post için 10 Talk Token verirlerdi ve olumlu tepkilere de 200 satoshi verirlerdi. Bu forumun verdiği talk token'ların ilk fiyatı 78 satoshiydi. Günlük 70.000 satoshi kazanabilme ihtimali veriyordu. Fakat bu talk token değeri o kadar düştü kü şu an sadece 1 satoshi. Günlük 1 türk lirası bile zor kazanabilmeye başladık.
O forumun verdiği talk token sanırım yakında ölecek. Aynı bu şekilde bir forum olduğu için sizinle paylaşmak istedim. Muhakkak aramızda CryptoTalk'ı kullananlar olmuştur.
Ama şu anki pişmanlığımın sebebi o foruma verdiğim emeği keşke bu foruma verseydim. Çünkü bu forumda yazdığımız kelime başına gelir elde ediyoruz ve burada herkes Türk. Anlatmak istediğimi daha iyi anlayabilir herkes. Bahsettiğim forumda yalnızca ingilizce ve rusça dili kullanılıyordu.
Bu forumun ödeme sistemi değişir mi bilmiyorum fakat bu forumu CryptoTalk'a tercih ederim.
Düşünceleriniz varsa yazabilirsiniz.

Ben kullandım. Forumdaki mesajların abartısız %90'ı falan "ne yazarsam itibar puanı alırım" şeklindeydi. Normal bir konu açınca kimse iplemiyordu. Rezalet bir forumdu yani. Ben birkaç şey yazdım, o gün ödüller 1000 satoshiden 200 satoshiye düştü, hemen kaçtım gittim.

adını sizden duydum bir bakayım dedim
resmi görünce geri çıktım

1620328018781.png

Bir post içinde birbirinin çok benzeri 50 tane yorum var. Kimse "BTT ne olur", "Binance Smart Chain ağında gelişmeler", "Şöyle bir NFT Projesi Var" tarzında konu açmıyor. Varsa yoksa 1000 satoshi kazanayım yorumları doluydu. Kepaze bir yer.
belli zaten hocam post sayısından.

bir arkadaşımın orada kısa süreli bir macerası olmuştu. yanlış hatırlamıyorsam o da pek güvenmediği için geri çekilmişti forumdan. boş bir forum olduğunu söylüyordu.

bir arkadaşımın orada kısa süreli bir macerası olmuştu. yanlış hatırlamıyorsam o da pek güvenmediği için geri çekilmişti forumdan. boş bir forum olduğunu söylüyordu.
arkadaşına satoshiTURK'ten bahsetmelisin :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri