Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CryptoTalk'ın Çöküşüne Şahit Olmak

Şu konuyu bir hortlatayım dedim. piyasada bizim benzerimiz projelerden olup işi batırmamış proje sayısının yok denecek kadar az olduğunu göstermek için.

Kullanıcı gelirleri dengeleniyor. Her şeyin hesaplaması yapıldı. Birde kendi tokenımız, bonus puanımız falan yok direkt satoshi veriyoruz. Forumda bir tokenın değerine değil global çapta alım satım yapılan bir kripto paraya, en babalarına hem de bakmanız yeterli.

Çok sayıda insanı bir gün uğraşıp 1-2 cent almaya çalışırken görüyorum başka yerlerde. Gerçekten bir şeyler oluşturmak bu kadar zor olmaz. Çevremde ufaktan yazarlık yapan arkadaşlarım var. Kripto paraya ilgisi olanlar burada arada yazıyorlar, olmayanlar da emeğinin karşılığını başka türlü alıyor. Ama emeğine bir karşılık biçiyor.

Emeğinize değer verin, çevrenizdeki arkadaşlarınız emeğine değer versin. Fiyat biçin, altında çalışmayın ya da o seviyeye/daha da üstüne gelme potansiyeli olan projelerde çalışın.

Bol kazançlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri