Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cyce coin ve Semih Öztürk - Scam - Dolandırıcı- Dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Kripto para yasası toplantısına çağrılan ve görüşleri dinlenen konuşmacı ve dinleyiciler arasında cyce coin ceosu ve Survivor semih öztürk 'te var. Hasan Karaozan gururla semihle manifestomuzu sunduk diye paylaşım yapmış. Ve kulisden gelen bilgilere göre kendi coinini yerli borsaların listelenmesini dile getirmiş coinmarket verilerine göre iki borsada işlem görüyor cyce coin.

Verdiği manifestoda bir milyar dolar yada daha fazla şartı getirilsin demiş. Türk yatırımcıların alabileceği coinler yada tokenler de bu şart olmalıymış. İşte burada kendisi ile çelişiyor kendi coini yada tokeni var amacı karbon salınımını azaltmak için yenilebilir enerji projelerini desteklemek hatta yerli elon musk demiş bir kaç köşe yazarı ancak erc-20 tabanı kullanmış yani elektrik tüketen mining yapan etherium tabanlı bir proje coin çıkartmak zor değil projede herkesin aklında bir fikri var.

Peki Survivor Semih ne alaka? Kendi tokeni varmış twitterdan yorum yapanlara öyle cevap vermiş bir de yakında nft koleksiyonu çıkacakmış e benimde nftlerim var satışta hem de gerçek resimler 🤣 Ülke için çok önemli bir görüşme milyonlarca yatırımcıyı ilgilendiriyor öyle bir adım atılmalı ki ülkeye yatırımcı gelsin demi ama hep bana denirse olmaz. Cyce de işte bunu diyor ülkedeki yatırımcı sadece benim coini alsın ancak inceleyince kimse almaz diyor o zaman zorunlu kalsın millet diyor. Yabancı yatırımcı gelmesin e o zaman sen nasıl kazanacaksın demi yok fikir bu kadar.

Son olarak başarılı olabilir ancak sadece reklam ile yapılmayacağını thodex ve çiftlik banktan bu millet biliyor amaç bilmeyen ise daha büyük sıkıntı konuşmacı olarak görüşü alınacak onlarca insan varken neden böyle vizyonu az insanlar çağrıldı.

Cyce iyi bir yere gelir mi acaba bilinmez ancak bizi neler bekliyor az çok tahmin edebiliyorum. YTD

Cyce Coin nedir, Allah(cc) aşkına?

İyi-kötü birşeyler yapmaya çalışılmış. Tutulur ya da tutulmaz. İşin teknik kısmına birşey demiyorum. Ama şu İngilizce'ye neden bu kadar teslim olduk? Anlayamıyorum.

Her alanda, her sektörde, hatta esnaf tabelâlarında, sokaklarda bile İngilizce var. Türkçemizin suyu mu çıktı? İşi mi bitti?

Şaka gibi olay gerçekten. İlgili kişilerle Etraflıca düşünülüp karar verilmesi gereken bir konuya alakasız neyin ne olduğunu idrak edemeyen kişileri almışlar ama Yerli elon musk iyimiş :D

scam coinleri tespit edip bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, bu konuyuda scam'e taşımaktan mutluluk duyarım.
themforestten tasarım alan token çıkarttım diyor.
sorun bu adama pow pos poh nedir hiç birini bilmezler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri