Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dabby Finance (DBBY) Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halihazırda Uniswap'ta listeli bulunan Dabby Finance (DBBY) tarafından airdrop düzenlenmektedir. Airdrop ile ilgili bot üzerinden verilen bilgiye göre ödülün 70 $'a kadar bir tutar olabileceği belirtilmektedir. Tabi ki ne kadar dorğu orasını blemiyorum.çünkü 20-30 dolarlık airdroplardan 50-60 cent aldığımı da biliyorum Sonuçta bir havuz mevcut ve bu havuza katılan sayısına göre büyük ihtimalle daha önce belirledikleri toplam ödülü bölerek dağıtım yapıyorlar.

Gelelim yapmamız gerekenlere:
- Linke tıklayarak telegram botunu başlatın (Telegram üyeliğiniz olmalı)
- Telegram kanallarına katılın
- Dabby Finance (DBBY) Facebook hesap beğeni ve post paylaşımı. Ayrıca yorumda #dabbyfinance hastagi ile yorum yazarak ekran görüntüsünü bota atın.
- Youtube görevinde; Dabby Finance (DBBY) Youtube kanalına katılın ve yorum olarak aynı facebook görevinde olduğu gibi #dabbyfinance hastagi ile yorum yazarak paylaşın, ekran görünütüsünü bota atın.
- Twitter görevlerini yapın (Opsiyonel)
- Bitcointalk görevi (Çalışmıyor, atlayın)

Bol kazançlar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri