Neler yeni

Dash Coin Geleceği 2022-Dash Yorum!

probit borsası
  • Inflation: Enflasyon, belli bir zaman boyunca fiyatların sürekli yükseliş göstermesi durumudur.

Muaf

Çavuş
Level 1 (1X)
Katılım
12 Mar 2022
Mesajlar
34
Tepkime puanı
6
Puanları
73
Yaş
22
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek


0.00001088
  • 0.00000000  
  • #1
Adı pek bilinmeyen belki de ben biliyorum bunu ya dediğiniz ve aslında çok kullanılmayan gelecek vaad eden üstelik bir girişimci tarafından icat edilmiş bu kripto para hakkında bu yazımızda siz değerli SatoshiTürk forumdaşlarımızı bilgilendirecek olup kripto paralar adına sizlerin aklına yeni bir ufuk çizgisi oluşturmak benim temennimdir.

Bir çok yatırımcı arasında en çok araştırılan ve o haliyle en popüler konulardan biri haline şüphesiz ki büyük ölçüde gelmiştir. Kullanıcılara sunduğu avantajlar sayesinden tercih edilme olasılığı bir hayli yüksek görünen söz konusu coinle ilgili olarak detaylar yazımızda dostlar.


1. Dash Coin Kaç TL(Türk Lirası) ?

Dash Coin fiyatı 1.505,22 TRY’dir.Ayrıca Dash coin günlük işlem hacmi 2.991.437.300 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 73. sıradadır.

2. Dash Coin Projesi Nedir ? Nasıl Ortaya Çıktı ?

Dash Amerika'nın Phoneix şehrinde yaşayan bilgisayar yazılımcısı ve programcısı olarak mesleğini icraat eden Evan Duffield tarafından ilk olarak X Coin ismiyle kuruldu. 2014 yılında Evan Duffield tarafından yaratılan bu bitcoin blok zinciri çatallanması ile X coin ismiyle geliştirilmeye başlayan proje önce düzenlenerek Dark coin ismini aldı ancak kısa süre sonra Dash olarak yenilendi. Dash ağında işlem doğrulamak için iş kanıtı yani proof of work madenciliğinin yanı sıra master note çalıştırarak ada nlık gönderim ve hızlı gönderim işlemlerinde ek gelir elde edilebilir olduğunu söylersek yalan olmaz.

3- Peki, Bu Projenin Amacı Nedir ?

Dash,düşük maliyetli, hızlı, kesintisiz ve gizlilik odaklı kullanıcılarına açık ödemeler yapabilmek için geliştirilen, aynı zamanda da gizliliğe kesinlikle büyük ölçüde özenerek odaklanan, gelecek vaad edeceğine inanılan bir kripto para projesidir. Dash,tamamen merkezcil olmayan, otonom çalışabilen bir kripto para cinsidir.

4- Dash Coin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir ?

Kripto para cinslerinin atası olan ve oldukça adı açık ara farkla en çok bilinen Bitcoin blok zincirinden çatallanarak geliştirilen Dash, hız ve gizlilik alanlarına odaklanmıştır. Bu kripto para ağında anlık ve tam anonim transferler yapabilmek elbette ki mümkündür.

5- Dash Coin Kullanım Alanları Nelerdir ?

Dash ağın yönetişim varlığı olmanın yanı sıra ağda işlem ücretlerini ödemek için kullanılır ve doğrulama işlemlerini yapan madencilere ödül olarak verilir. Hız ve gizlilik alanında fark yaratmaya çalışan Dash’in ekosistemin gelişmesiyle birlikte son dönemde bir çok kripto para birimine rakip oldu.

6- Dash Coin Hakkında Yorumlar Nelerdir ?

Birçok analist,Dash coini kullanmak isteyen girişimciler ve yatırımcılar için elbette ki yeni bir kripto para olması nedeniyle iyice düşünüp ,planlı ve hesaplı davranarak söz konusu coinle ilgili kar elde etmek için uzun vadeli planlar yapması gerektiğine dikkat çekiyor.Yeni olmasına rağmen oldukça değişimlere ve borsadaki hareketliliklere kolayca ayak uydurmaya başarabilen Dash coin pek çok coinde olduğu gibi genel yükselişlerden ve düşüşlerden etkileniyor. Dolayısıyla, yatırımcıların bu durumları da göz önünde bulundurmalarında fayda olacak. Yorumlar incelendiğinde kullanıcıların ikiye bölündükleri görülüyor ;

+Yatırımcıların bir kısmı, kısa vadede yükseliş hedeflediklerinden zarar çıkarıp ayrılacaklarını belirtirken, bir kısmı ise, uzun süreli yatırım hedefledikleri için endişelenmediklerini ifade ediyor.Dash Coin ile ilgili sizlere vereceğimiz bilgiler bu kadar ! Kısa ve özgün bilgilendirici yazılarımızla her zaman sizlerleyiz.Sağlıcakla kalın SatoshiTürk formcuları ... iyi geceler :)
 

Bu konudan Muaf isimli kullanıcıya 0.00000225 Bitcoin verilmiştir

0.00000225 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 0.99 Türk Lirası Değerindedir.

Üst