Neler yeni

Defy Labs (Defy) Token (Yapabilene hack serbest)

probit borsası
  • HODL, Ayı marketinde doğru bir strateji değildir.
Genel Amacı
oyna kazan,nft,
Kripto Para Tam Adı
DEFY
Kripto Para Kısa Adı
DEFY
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://defydisrupt.io/

Theleoncoin

Binbaşı
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Katılım
29 Ara 2021
Mesajlar
801
Çözümler
1
Tepkime puanı
333
Puanları
285
Yaş
30
Konum
Samsun
Cinsiyet
Erkek


0.00033792
  • 0.00000000  
  • #1
iAOCeqEg_400x400.jpg


Oyna kazan projelerinin kullanıcılar tarafından ilgi görmesi bir çok oyun yöneticisi şirketi de bu alana yönlendirmiş durumda. Oyna kazan ve nft odaklı oyunlardan özellikle erken dönem kullanıcıların güzel kazançlar elde etmesi yeni başlayan projelerin ilk dönemlerinde yüksek kullanıcı sayısına erişmesine neden oluyor. Defy labs da bu alanda yeni tokeni olan Defy tokeni piyasaya çıkarıyor. Henüz ön satış sürecinde olan proje nft odaklı bir oyna kazan projesidir.

Benzer bir çok projede olduğu gibi oyun içinde kullanıcıların kazanç sağlayabileceği iki ayrı para birimi bulunmaktadır. Fcoins oyun içinde kazanç sağlanacak şekilde ayarlanmıştır. Fcoins oyun içinde kullanıcıların ödüllendirilmesi için kullanılacaktır. Kazanılan Fcoinsler daha sonrasında Defy tokene dönüştürülebilecek ve borsalara aktarılarak nakite dönüştürülebilecektir.

DEFY oyunu, Future Systems şirketi tarafından oluşturulmuş bir futuristik dünyada geçmektedir. Oyuncular çeşitli nft maskeleri edinerek oyun içinde sistem üzerindeki savaş alanlarında rakiplerinden yada oyunun kendi yönetiminde Fcoins çalmaya çalışmaktadır. Daha doğrusu savaş esnasında kazanılan başarı ile Fcoins elde edilmektedir. Defy labs bu özelliği kullanmak için iki özel nft satışı gerçekleştirmiştir. İlk satış toplamda 13 dakika sürmüş ve Genesis nft kartları bu satışta sona ermiştir. Nisan ayında yapılan satışın ardından temmuz ayında ikinci bir ek satış gerçekleştirilmiş bu satışta kısa süre içerisinde sona ermiştir. Oyuncular özel nft maskeleri ile drone savaşlarına katılarak oyun içinde hem aksiyon ve eğlence dolu zaman geçirirken hem de oyna kazan sistemi sayesinde kazanç elde etmektedir. Tabiki tüm oyna kazan oyunlarında olduğu gibi Defy oyununda da oyuncuların öncelikle belirli bir oranda yatırım yapmaları gerekmektedir. Aslında yapılan bu yatırımlar oyun içinde kullanılacak metaryeller üzerine yapılmaktadır.(Metin2 ve benzeri oyunlardaki itemler bunlara en büyük örnek olacaktır.)

Oyunda diğer oyunlarda farklı olan bir durum vardır. Oda bu sistemde hack serbesttir. Bunun için özel nft maskeri kullanılmalıdır. Bu maskeler sayesinde kullanıcıların cüzdanlarında yer alan fcoins miktarı rahat bir şekilde görünebilmektedir. Oyun içinde yer alan karmaşık bulmacaları çözerek istediğiniz cüzdandaki bakiyeyi çalma imkanınız bulunmaktadır.

Oyun içinde gerçek dünyaya yayılmış kontrol kuleleri bulunmaktadır. Oyuncular bu kulelere karşı ve diğer kullanıcılara karşı birlikte yada tek başlarına saldırı düzmenleyebilmektedir. Farklı operasyon ve saldırı seçenekleri uygulanan oyun oldukça eğlenceli gibi duruyor. Oyun ile ilgili tanıtım filmini ise aşağı bırakıyorum.

Defy token toplamda 2.5 milyar arza sahip olarak oluşıtutulmuştur. Toplam arzın 5 yıl içerisinde parça parça piyasaya çıkacağı belirtilmiştir. Erc-20 belirteci olarak oluşturulan defy etherum ve polygon ağında çalışacak şaekilde ayarlanmıştır.
 

Bu konudan Theleoncoin isimli kullanıcıya 0.00001760 Bitcoin verilmiştir

0.00001760 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 6.64 Türk Lirası Değerindedir.

Üst